LANEY CUB-HEAD

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 990 Kč
Cena bez DPH 6 603 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: LAN.CUB-HEAD
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový celolampový zesilovač, série: Cub, výkon: 15W nebo <1W, lampy: 3x ECC83 + 2x EL84, 1 kanál, 3pásmová ekvalizace, reverb, efektová smyčka / line out, vstup pro footswitch (není součástí)

Britská společnost Laney Amplification byla založena v roce 1967 Lyndonem Laney v garáži jeho rodičů, kde začal vyrábět své první kytarové a baskytarové aparatury. Dnes jsou známy výrobky této značky po celém světě. Produkty Laney jsou považovány za kvalitní, avšak cenově dostupné.

Laney Cub Head je celolampový kytarový zesilovač. Série Cub nabízí lampové aparatury kompaktních rozměrů s britským charakterem zvuku a retro designem.
Zesilovač disponuje dvěma vstupy, lišící se v zapojení koncového stupně a tedy dosažitelným maximálním výkonem. Volbou vstupního konektoru lze tedy zvolit, zda zesilovač poskytuje výkon 15W nebo méně než 1W. Druhá varianta je řešením, jak dosáhnout při velmi nízké hlasitosti šťavnatého lampově nakresleného zvuku (např. použití v domácím studiu). Použita je 3x lampa ECC83 v předzesilovači a 2x EL84 v koncovém stupni.

K dispozici je pouze jeden kanál, který nabízí následující funkce:
Gain - vstupní citlivost,
3pásmová ekvalizace - basy, středy, výšky,
Volume - celková hlasitost,
Tone - potlačuje vysoké frekvence, redukuje vyšší harmonické frekvence vznikající při zkreslení předzesilovače nebo koncového stupně,
Reverb - přidává tento efekt k signálu.

Zesilovač disponuje efektovou smyčkou (využitelnou také jako line out) a konektorem pro footswitch FS 1 (není součástí balení), kterým lze spínat reverb. Pro připojení externího boxu slouží dva konektory - pro 8 nebo 16 Ohm reprobox. Speciálně pro tento zesilovač je navržen 2x 12" reprobox Laney Cub Cab.

Laney Cub Head je praktickým lampovým kytarovým zesilovačem, nabízejícím všechny základní funkce plus efekt Reverb a užitečnou možnost volby výstupního výkonu.

• Výkon: 15W nebo <1W
• Lampy: 3x ECC83, 2x EL84
• Vstup: 2x jack (15W nebo <1W)
• Kanály: 1
• Ekvalizace: basy, středy, výšky
• Reverb
• Efektová smyčka / Line Out
• Výstup na externí reprobox: 2x jack (8 Ohm nebo 16 Ohm)
• Vstup pro footswitch FS1 (není součástí)
• Rozměry: 24,8 x 43,5 x 23,5 cm
• Hmotnost: 9 Kg

alternativní obrázky: LANEY CUB-HEAD

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu LANEY CUB-HEAD zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.