ZOOM MS-70CDR - Multi Stomp

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 490 Kč
Cena bez DPH 2 058 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-20%
Doporučená s DPH 3 094 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: ZOO.310066
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový multiefekt, 70 efektů, 50 presetů

 
ZOOM MS-70CDR - Multi Stomp
 
MS-70CDR je digitální kytarový multiefekt značky Zoom. Nabízí 86 modulačních efektů v jednom kompaktním zařízení s možností aktivace až šesti efektů najednou. Doménou MS-70CDR jsou hlavně modulace typu chorus, reverb a delay, široká nabídka ale obsahuje i další efekty jako tremolo nebo flanger. Díky užitým 24bitovým převodníkům a 32bitovému procesoru disponuje multiefekt vynikajícím realistickým zvukem. Zařízení obsahuje třicet továrních presetů, dalších padesát slotů je připraveno pro uložení uživatelských nastavení. Výběr mezi mono a stereo zapojením rozšiřuje možnosti použití zařízení nejen s kytarami, ale i s klávesami nebo basovými kytarami. 
 
Vlastnosti
Boční strany odolného šasi jsou vybaveny vstupními a výstupními konektory, zdířkou pro adaptér a konektorem USB. Pomocí USB rozhraní lze zařízení spojit s počítačem a spravovat knihovnu efektů přímo v PC. Pro zapnutí a vypnutí slouží kovový footswitch, zapnutí indikuje červená dioda. K ovládání multiefektu slouží čtyři tlačítka Control Button, parametry zvolených efektů se nastavují třemi knoby. Veškeré nastavení je přehledně zobrazeno na LCD displeji. Kromě 86 efektů je MS-70CDR vybaven i chromatickou ladičkou. Při napájení dvojicí baterií typu AA vydrží zařízení v provozu až sedm hodin, multiefekt lze rovněž napájet adaptérem (9V center negative, není součástí balení) nebo pomocí USB. 
 
Specifikace
•    Typ: digitální multiefekt
•    Počet vstupů: 2
•    Počet výstupů: 2
•    Počet efektů: 86
•    Počet presetů: 30+50
•    Ovládání: 4x Control Button, 3x Parameter
•    Napájení: 2x baterie AA, USB, adaptér (není součástí balení)
•    Rozměry: 131x76x59 mm
•    Hmotnost: 350 g
 
O značce Zoom 

Japonská firma Zoom byla založena v roce 1983. Zpočátku se zaměřovala na vývoj kytarových a baskytarových multiefektů za dostupné ceny. Časem se portfólio značky rozrostlo o MIDI zařízení, přenosné záznamníky, zvukové karty, multitrack rekordéry, audio software a další audiotechniku. V současnosti dosahují produkty Zoom špičkových kvalit, o čemž svědčí jména jejich uživatelů jako např. Joe Satriani, Steve Vai, Georg Cole, John 5, Richie Kotenz, Michael Amott, Jason, Bittner, Vinny Apice, Matt Bachanda, George Lynch, Richie Sambora a mnoho dalších.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ZOOM MS-70CDR - Multi Stomp zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.