YAMAHA Stagepas 600i

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 19 575 Kč
Cena bez DPH 16 178 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-30%
Doporučená s DPH 27 820 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: YAA.STAGEPAS 600i
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný PA systém, 2x reprobox 10" + 1,4", Max. SPL: 129 dB, výkonový mixážní pult: 10 kanálů, 4 mic/lie vstupy, 3x stereo vstup, 1x vysokoimpedanční nástrojový vstup, výkon: 560 W RMS / 680 W (2x 280 W / 340 W) peak, výstup pro monitor a subwoofer, potlačení zpětné vazby, DSP efekt se 4 presety, master EQ, vstup s možností nabíjení pro iPod/iPhone

Firma Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích.
Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.
Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.
Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.

Yamaha Stagepas 600 je malý a snadno přenosný P.A. systém, složený z výkonového mixážního pultu a dvou pasivních reproboxů vybavených 10" basovým a 1,4" výškovým reproduktorem a bassreflexem.
Sestava je vynikajícím řešením ozvučení pro samostatně vystupující umělce, one man show, veřejné řečníky, zpěváky, malé hudební skupiny, pouliční divadla a všechny ty, kteří požadují lehký, přenosný a rychle smontovatelný ozvučovací systém.

Vstupní sekce mixu
Výkonový mixážní pult nabízí k využití celkem 10 vstupních kanálů - 4 mono vstupy (konektory 2x XLR + 2x Combo) a 3 stereo linkové vstupy (1x TRS + 1x TRS/RCA + 1x TRS/iPad/Jack 3,5 mm). Mikrofony mohou být díky vypínatelnému Phantomovému napájení i kondenzátorové.
U mono vstupů je možno volit mezi mikrofonní a linkovou úrovní, jeden z nich je možné také přepnout do vysokomimpedančního režimu, jež dovoluje přímé bezeztrátové připojení akustické kytary (není nutný D.I. Box) a dalších nástrojů. Stereofonní vstupy mohou fungovat i v mono režimu a poslední ze vstupů dovoluje přímé digitální přehrávání hudby z iPhone/iPad a současně pro ně slouží jako nabíječka.
Všechny vstupy jsou vybaveny třípásmovým ekvalizérem.

Výstupní sekce mixu
Vestavěný zesilovač poskytuje slušný výkon 2x 280 W RMS (2x 340 W Peak), což dává výsledný maximální akustický tlak 129 dB v pásmu 55 Hz - 20 kHz (@ -10 dB) a vyhovuje i pro ozvučení středních a větších prostorů.
K dobarvení zvuku slouží interní dozvuk se 4 laditelnými presety (Hall/Plate/Room/Echo), jejichž základem se staly osvědčené studiové efekty řady SPX. Efekty je možné ovládat také footswitchem (není součástí dodávky).
Jednoduchý master ekvalizér na výstupu lze snando plynule přeladit od zvuku se zdůrazněnými středy (pro mluvené slovo) až k zesíleným basům a výškám (pro reprodukovanou hudbu). Pro nastavení, není potřeba žádných odborných znalostí - stačí točit ovladačem až do okamžiku, kdy budete mít pocit, že "TO JE ONO".
Problémy se zpětnou vazbou pomůže vyřešit automatický inteligentní Feedback Supressor. Stačí pouze zmáčknout tlačítko a máte k dispozici profesionálně ošetřený čistý a dokonalý zvuk, bez nechtěného houkání a pískání.
Pokud potřebujete posílit basy, nebo zajistit optimální odposlech pro hudebníky na pódiu, využijte výstup pro subwoofer (ideálně Yamaha DXS série) a stereofonní výstup pro monitory.

Reproboxy
Oba reproboxy je možno využít jako hlavní P.A. na stojanu s pokrytím 90° x 60°, případně jeden či oba z nich položit na zem a využít jako pódiový monitor. K tomuto účelu mají reproboxy jednu stěnu zkosenou na 50° . Na pultu je možno pro monitorový výstup nastavit samostatnou úroveň hlasitosti.
Mixážní pult je možno nechat zamontovaný v instalačním prostoru jednoho boxu. Prostor druhého boxu je možno využít jako místo pro uložení šňůr a dalšího nezbytného příslušenství. Díky tomu se čas a prostor nutný pro instalaci i sbalení systému zkrátí na naprosté minimum.

Technické údaje
• Přenosný P.A. systém
• Složení: výkonový mixážní pult + 2 reproboxy
• Výkon: 2x 280 W RMS (2x 340 Peak)
• Reproduktor basový: 1x 10`
• Reproduktor výškový: 1x 1,4` tlakový driver
• Bassreflex
• Frekvenční rozsah: 55 Hz - 20 kHz (-10 dB)
• Max SPL: 129 dB
• Ozvučnice zkosená v úhlu 50° umožňuje využití v roli pódiového monitoru
• Hnízdo pro 35 mm reproduktorový stojan
• Prostor pro mix a příslušenství na zadní stěně boxů
• Počet vstupů mixážního pultu: 10
• Počet mono vstupů: 4 Mic/Line (2x XLR/2x Combo)
• 1x Hi-Z vstup pro kytaru
• Počet stereo vstupů: 3 (1x TRS + 1x TRS/RCA + 1x TRS/3,5 mm Jack/iPhone/iPad digital)
• Reverb: 4 presety
• Master EQ: plynule laditelný voice-Hi/Low boost (1 ovladač)
• Feedback supressor
• Rozměry reproboxů: 335x545x319mm
• Hmotnost reproboxů: 2x 10,8 kg
• Rozměry mixu: 348x197x135mm
• Hmotnost mixu: 3,8 kg
• Celková hmotnost: 25,4 kg

Součásti dodávky
• 2x Reprobox
• 1x mixážní pult
• 2x kabel k reproboxu (6m)
• 1x napájecí kabel (2m)
• 12x protiskluzová podložka
• Stojan na mixážní pult, repro. stojany, footswitch a montážní adaptéry nejsou v ceně

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA Stagepas 600i zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.