YAMAHA Sonogenic SHS-500B

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 590 Kč
Cena bez DPH 5 446 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 6 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAK.SSHS500B
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Keyboard/Keytar - 37 kláves, polyfonie: 48 hlasů, barva: Black

 
YAMAHA Sonogenic SHS-500B
 
Sonogenic SHS-500 je nový keytar ("Key"board + Gui"tar") značky Yamaha. Ultralehký nástroj disponuje kvalitní zvukovou výbavou a 37 dynamickými mini klávesami s rychlou a přesnou odezvou. Zkušené hráče potěší rozsáhlá možnost konektivity a početná nabídka fyzických kontrolerů pro ovládání v reálném čase. Pro začínající hudebníky je k dispozici speciální režim Jam Mode. S využitím mobilní aplikace Chord Tracker umožňuje začátečníkům hru oblíbených skladeb i bez potřeby hlubších hudebních znalostí. Nástroj je k dostání ve dvou barevných variantách.
 
Vlastnosti
Tónový generátor s polyfonií 48 hlasů je založený na technologii AWM Stereo Sampling a nabízí 30 kvalitních zvuků, které najdou uplatnění v jakémkoliv hudebním stylu. Efektová jednotka je vybavena programy reverb, delay a speciálními DSP algoritmy. Kromě dynamické klaviatury může hudebník při hře využít kolečka Pitch Bend a Modulation, spínač Sustain a přepínače transpozice (Octave, Transpose). K dispozici jsou dále transportní tlačítka (RWD, PLAY/PAUSE, FF), spínač Jam a tlačítko s volně přiřaditelnou funkcí. Ovládání usnadňuje dvouřádkový LCD displej. Flexibilitu zvyšuje rozsáhlá možnost konektivity (LINE OUT, AUX IN, USB Audio / MIDI, sluchátkový výstup).
 
Specifikace
•    Klaviatura: 37 kláves, mini-key, rychlostní citlivost
•    Generování zvuku: AWM Stereo Sampling
•    Polyfonie: 48 hlasů
Počet zvuků: 30
•    Efekty: Reverb, Delay, DSP (9 typů)
•    Jam Mode: 5 módů
•    Ovladače: PITCH bend wheel, MODULATION wheel, TRANSPOSE button, OCTAVE button, RWD button, PLAY/PAUSE button, FF button, SUSTAIN button, EFFECT CONTROL knob, SELECT knob, EFFECT selector
•    LCD displej
•    Konektory:
    AUX IN: 3,5mm, mini stereo phone jack
    LINE OUT: 1/4" mono phone jack
    PHONES: 3,5mm, mini stereo phone jack
    MIDI: mini-DIN IN/OUT
    USB: MIDI / Audio (44,1 kHz / 16 bit, stereo)
•    Ozvučení: zesilovač 0,7 W + reproduktor: 3,6 cm
•    Napájení: adaptér PA-130 nebo podobný, 6x AA baterie
•    Rozměry: 821 mm x 121 mm x 65 mm
•    Hmotnost: 1,5 kg
•    Barva: černá
 
O značce Yamaha 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA Sonogenic SHS-500B

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA Sonogenic SHS-500B zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.