YAMAHA reface CS

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 990 Kč
Cena bez DPH 6 603 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-4%
Doporučená s DPH 8 360 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: YAK.REFACE CS
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Analogový syntezátor, 37 HQ mini kláves, polyfonie: 8 hlasů, vestavěný efektový procesor s pěti typy efektů (Distortion, VCM Chorus/Flanger, VCM Phaser, Delay), jednoduché ovládání, masivní dynamika

Yamaha Corporation


Málokdo tuší, že cesta ke vzniku tak velkolepé a uznávané společnosti začala výrobou varhan!
V roce 1887 zakladatel a výrobce prvního hudebního nástroje Torakusu Yamaha založil tuto společnost s ochranou známkou Nippon Gakki Co., Ltd.
Při příležitosti 100. výročí založení společnosti byl název společnosti Nippon Gakki v roce 1. října 1987 změněn na dnešní název Yamaha Corporation.
První akustický klavír společnosti Yamaha spatřil světlo světa v roce 1900.
V roce 1998 na festivale Mezinárodní Čajkovského soutěže, hudební interpret Denis Matsuev s nástrojem Yamaha série CFIIIS získal prvenctví a uznání mezi kvalírními giganty.
Vývoj v hudebních nástrojůch jde nekompromisně stále dopředu a akustické klavíry během svého vývoje dosáhly takového věhlasu, že se společnost Yamaha Corporation nezastavila pro digitalizaci toho úctyhodného nástroje v několika různých provedení pro všechny věkové katgorie.
 
Reface CS
Analogový syntezátor: Jednoduché ovládání, bohaté zvukové barvy, masivní dynamika
 
Zvuk
Analogové fyzikální modelingové jádro s různými syntézami a typy oscilátorů. Každý typ oscilátoru má flexibilní LFO a ADSR směrování plus unikátní Texture a Mod ovladače, které fungují následovně: Multi-saw, Texture (ovládání přidávající sub-oscilátor), Mod (navrstvující několik sawtooth wavů), Pulse, Texture (měnicí ladění druhé square vlny), Mod (měnicí šířku pulsu), Oscillator Sync, Texture (měnicí ladění a tón oscilátoru OSC2), Mod (nastavující hodnotu pitch change amount), Ring Modulation, Texture (měnicí ladění oscilátoru OSC1), Mod (měnicí ladění oscilátoru OSC2), Frekvenční modulace, Texture (nastavující hodnotu), Modulation amount, Mod (měnicí ladění Modulatoru).
Vestavěný efektový procesor s pěti typy efektů dodávající vašemu zvuku hloubku.Typy efektů jsou: OFF (effect bypass,) Delay, VCM Phaser, VCM Chorus/Flanger a Distortion.
8-hlasá polyfonie umožňující komplexní hru akordů a ploch, nebo přepnutí do mono režimu pro silné syntetické basy a sólové lead zvuky.
 
Ovládání
Klaviatura vychází z FS action klaviatury známé z vlajkové lodi MotifXF. Jde o vysoce kvalitní mini klaviaturu nabízející prémiový pocit ze hry. Vestavěný Phrase Looper nabízí možnost zachyťit své nápady nebo si zajamovat. Vstup pro kontinuální pedál pro ovládání hlasitosti.
 
Mobilita a konektivita
Díky 2W 3cm stereo reproduktorům můžete hrát kdekoliv a kdykoliv.Speciálně navržená technologie bass reflex portu rozšiřuje basovou odezvu pro plný a bohatý zvuk. Napájení z baterií – při použití šesti "AA" baterií můžete hrát až pět hodin. USB "TO HOST" umožňuje MIDI propojení s počítačem nebo iOS zařízením přes USB port. Dvojitý 1/4" nesymetrický linkový výstup umožňuje připojit reface k mixážnímu pultu, k audio rozhraní, DI boxu apod.  3.5mm aux linkový vstrup umožňuje připojit mobilní zařízení nebo tablety a pouštět jejich zvuk přes reface.
 
Vytvořte si své Soundmondo. Inspirujte a nechte se inspirovat.
Soundmondo je zdarma dostupná komunita pro sdílená, díky které můžete objevovat, vytvářet a sdílet zvky a sety pro reface s použitím Google Chrome, kdekoliv a kdykoliv jste online.
Funguje na proncipu Web MIDI. Soundmondo se velice snadno používá – jen připojíte reface k Chrome a jste připraveni tvořit nebo začít prohledávat data.
 
Specifikace:
 • 37 dynamických mini kláves
 • Polyfonie: 128 hlasů
 • 5 typů syntenzátorů
 • LCD display
 • Zesilovač: 2 W x 2
 • Reproduktory: 3 cm x 2
 • Napájení: 6x tužková baterie, nebo adaptér Yamaha PA-130 (součástí balení)
 • Efekty: Distortion, VCM Chorus/Flanger, VCM Phaser, Delay

Konektivita:
 • DC IN (12 V) jack
 • Sluchátkový výstup (6.3 mm, stereo phone jack)
 • MIDI (mini-DIN IN/OUT)
 • AUX IN (3.5 mm, mini stereo phone jack)
 • OUTPUT L/MONO, R (6.3 mm, TS phone jack, nesymetrický)
 • USB TO HOST
 • Vstup pro control pedál (např. pro ovládání hlasitosti)
 • Příslušenství adaptér (Yamaha PA130), MIDI kabel, manuál
 
Rozměry:
 • Šířka: 530 mm
 • Hloubka: 175 mm
 • Výška: 60 mm
 • Hmotnost: 1,9 kg

alternativní obrázky: YAMAHA reface CS

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA reface CS zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.