YAMAHA P-45 B

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 10 990 Kč
Cena bez DPH 9 083 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-14%
Doporučená s DPH 12 730 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 5 ks


Kód produktu: YAK.P-45B
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano, 88 kláves, klaviatura: Graded Hammer Standard Keyboard, metoda generování zvuku: AWM Stereo Sampling, 10 zvukových rejstříků, transpozice klaviatury, polyfonie: 64 hlasů, efekty, metronom, barva: černá

Firma Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích.
Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.
Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.
Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.
 
Zvukový generátor AWM Stereo Sampling
Model P-45 B je vybaven technologií AWM, která zajišťuje reálný zvuk akustického klavíru, který ocení snad každý hudebník. Je to způsobeno digitálním nahráním konkrétních nástrojů, proto je slyšet příjemný dozvuk. Je použito záznamu reálného klavíru dvěma mikrofony, zvuk je tedy rozdělen zvlášť pro levý a zvlášť pro pravý kanál. To přináší uspokojující kvalitu na různá vystoupení, zároveň i pro hru doma.
 
Klaviatura Graded Hammer Standard (GHS)
GHS je technologie, která byla použita při výrobě a poskytuje hráči pocit, že hraje na opravdový klavír. Docíleno je to vyvážením různých částí klavíru, stejně jako u piana akustického. Basové klapky jsou těžší, než jak je tomu u vyšších tónů. Citlivost klaviatury lze také nastavit podle stylu Vaší hry. Tento model poskytuje 4 stupně citlivosti kláves, a to: Bez dynamiky, jemná, střední a vysoká citlivost. Celkový počet kláves je 88, což je plnohodnotné piano, které zaujme i svými černými, matnými klapkami v kontrastu s lesklými bílými. Klaviatura je velice příjemná na dotek.
 
Vrstvení zvuků
Při hře si můžeme všimnout, že pokud zahrajeme více klapek, při stisknutém damper pedálu, „slejí“ se nám tóny dohromady. Aby toto bylo možné u digitálních pian, musela být použita polyfonie. Kupříkladu s polyfonií dvou hlasů můžeme zahrát dva tóny po sobě (nebo najednou), a budou nám znít oba. Pokud bychom ale chtěli zahrát třetí, první ze zahraných by přestal hrát. Tento model obsahuje 64 hlasovou polyfonii, to je dost hlasů na to, aby k tomuto parazitnímu jevu nedocházelo.
 
Specifikace
• Klaviatura: 88 kláves standardní velikosti
• Mechanika: Graded Hammer Standard (GHS)
• Nastavení úhozu: Hard/Medium/Soft/Fixed
• Metoda generování zvuku: AWM Stereo Sampling
• Polyfonie: 64 hlasů
• Interní paměť: 10 zvuků
• Demo skladeb: 10+50 klavírních skladeb
• Reverb: Ano, 4 druhy
• Metronom: tempo 32-280
• Transpozice: -6 / 0 / +6
• Laďění: 414,8 – 440,0 – 446,8 Hz
• MIDI: Ne
• USB TO HOST: Ano
• AUX OUT: Ne
• Reproduktory: 2x 6 W (2x 12 cm)
• Rozměry: 1326 x 295 x 154 mm
• Hmotnost: 11,5 kg
• Barva: Černá

alternativní obrázky: YAMAHA P-45 B

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA P-45 B zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
MilanK   |   poslat email   |  02. ervna 2017, 07:17

Dobrý den, ta cena je i s podstavcem? Je na obrázku. Co vše je za 10900,- Kč? Děkuji
Milan Kubeša, 723401859

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.