YAMAHA NTX500 Natural

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 690 Kč
Cena bez DPH 9 661 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-18%
Doporučená s DPH 14 252 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAG.NTX500
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektroakustická klasická kytara, nylonové struny, top: smrk, zadní deska + luby: nato / okume, krk: nato, hmatník: palisandr, elektronika: System 73, barva: Natural

 
YAMAHA NTX500 Natural
 
Klasická elektro-akustická YAMAHA NTX500 je moderní nástroj s nylonovými strunami, kvalitním ozvučením, nízkým pohodlným tělem a krkem z úzkým profilem a napojením na tělo až na 14 pražci pro snadnou hratelnost a lepší přístup k horním polohám. Proto se hodí jak do popu a rocku, tak i do technicky náročnějších žánrů jako latina, flamengo nebo jazz. Exkluzivní podkobylkový snímač Yamaha poskytuje solidní zvuk, který se prosadí i v kapele. Nové modely NTX500 jsou na výběr ve třech barevných modifikacích.
 
Vlastnosti
Přední deska je vyrobena ze smrkového dřeva, zatímco záda, luby i krk jsou ze dřeviny nato nebo okume. Palisandrový hmatník má 22 pražců s klasickou menzurou 650 mm. Užší nultý pražec má pouze 48 mm oproti klasickým 55mm. Díky tomu se více hodí do popu a moderních stylů.
Ozvučení používá kobylkový piezzo snímač s aktivním předzesilovačem System 73 se zabudovanou ladičkou. Kromě ovládání hlasitosti je k dispozici třípásmový EQ s přeladitelnými středy a indikátor stavu baterie. Napájí se baterií velikosti AA.
 
Specifikace
• Klasická kytara s ozvučením a výřezem
• Typ: NTX Thin Body Cutway
• Přední deska: smrk
• Zadní deska + luby: Nato nebo okume
• Krk: Nato
• Hmatník: palisandr 
• Mechanika: Chrome, otevřená
• Počet pražců: 22
• Menzura: 650 mm
• Nultý pražec: 48mm
• Elektronika: System 73, s ladičkou
• Struny: Medium Yamaha S10
• Povrchová úprava: lesk
• Barva: přírodní
 
O značce Yamaha
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA NTX500 Natural zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.