YAMAHA MODX6

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 30 590 Kč
Cena bez DPH 25 281 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 36 285 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: YAK.CMODX6
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Syntezátor - 61 kláves, polovyvážená klaviatura, polyfonie: 128 hlasů (AWM2), 64 hlasů (FM-X)

 
YAMAHA MODX6
 
YAMAHA MODX6 je výkonný syntezátor s polovyváženou klaviaturou o rozsahu 61 kláves, který je přímo odvozen z vlajkového modelu YAMAHA MONTAGE. Nástroj nabízí dva nezávislé zvukové generátory – AWM2 (Advanced Wave Memory 2) založený na vzorcích skutečných nástrojů a FM-X (Frequency Modulation) odkazující na klasický zvuk FM syntezátorů osmdesátých let. Technologie SSS (Seamless Sound Switching) zajišťuje plynulé přecházení mezi programy a efekty při přepínání performancí. Bohatou zvukovou výbavu doplňuje výkonná efektová jednotka a motion sekvencer.
 
Vlastnosti
Zvukový generátor AWM2 s polyfonií 128 hlasů disponuje 5,67 GB paměti pro tovární zvuky. K uložení vlastních vzorků je k dispozici prostor 1 GB (non-volatile flash memory s vysokou rychlostí čtení a zápisu). FM-X nabídne uživateli klasickou osmioperátorovou FM syntézu s polyfonií 64 hlasůEfektová jednotkaVCM efekty (Virtual Circuit Modeling), HD reverby (High Definition) a dalšími pokročilými algoritmy poskytuje prostor pro bohaté možnosti procesování signálu. Pro profesionální studiovou práci má MODX k dispozici dva A/D vstupy a vícekanálový USB audio interface se čtyřmi vstupními (2x stereo) a deseti výstupními (5x stereo) kanály. Systém Motion Control dovoluje při živém hraní využít širokých možností automatizace. Díky ovladači Super Knob může uživatel v rámci performance měnit až 128 parametrů současně. Pohotové a přehledné ovládání zajišťuje barevný dotykový TFT displej. Expresivitu při živém hraní podporují kolečka Pitch Bend, Modulation a posuvné / otočné ovladače pro ovládání parametrů v reálném čase.
 
Specifikace
•    Klaviatura: 61 kláves, polovyvážená, s rychlostní citlivostí
•    Zvukový modul: 
    AWM2 (Advanced Wave Memory 2) s pamětí 5,67 GB + 1 GB non-volatile flash memory pro uživatelské zvuky
    FM-X (Frequency Modulation) s 8 operátory
•    Polyfonie: 128 hlasů AWM2 + 64 hlasů FM-X 
•    Efekty: Reverb (12 typů), Variation (76 typů), Insertion A, B (76 typů), Master Effect (15 typů), Master EQ (5 pásem), 1st part EQ (3 pásma), 2nd part EQ (2 pásma)
•    Ovladače: Master Volume, AD Input Gain, USB Volume, Pitch Bend, Modulation, Posuvné potenciometry (4x), Otočné ovladače (4x), Super Knob, Data dial
•    7" TFT barevný dotykový diplej
•    Sekvencer: 16 stop
•    USB audio rozhraní: 4-in / 10-out 
•    Konektory: USB to Device, USB to Host, MIDI IN, MIDI OUT, Foot Controller (1,  2), Foot Switch (přiřaditelný / Sustain), Audio výstup - 6,3 mm TS jack (L/MONO + R), Sluchátkový výstup (6,3 mm TRS jack), A/D vstup - 6,3 mm TS jack (L/MONO + R)
•    Rozměry: 937 × 331 × 134 mm
•    Hmotnost: 6,6 kg
 
O značce Yamaha 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA MODX6

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA MODX6 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.