YAMAHA MG06

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 490 Kč
Cena bez DPH 2 058 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-18%
Doporučená s DPH 3 020 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 5 ks


Kód produktu: YAA.MG 06
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Mixážní pult, MG série, 6 kanálů, 2x mikrofonní vstup, 2x stereo linkový vstup, 2 pásmový EQ, 1x AuxSends, Phantomové napájení, kovové šasi

Firma Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích.
Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.
Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.
Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.

Ať už potřebujete smíchat pouze jeden mikrofon s hudebním podkladem, nebo ladíte zvuk pro velký festival až s 32 kanály, mixážní pulty Yamaha MG série vždy nabízí vhodný výrobek, jehož kapacita i výbava bude pro Vaše účely optimální.
Všechny modely jsou výjimečně kompaktní a lehké a díky tomu také snadno přenosné, avšak nedělají žádné kompromisy, jež by snižovaly kvalitu ve výbavě, výkonu a spolehlivosti. U nové řady mixážních pultů tedy najdete ty technologické rysy, na kterých skutečně záleží.

Odolná konstrukce s možností montáže do racku
U mixů série MG se předpokládá dlouhodobé náročné využití. Proto je jejich šasi vyrobeno z pevného kovu, chráněného kvalitním práškovým lakem.
Obvod napájecího zdroje je uvnitř šasi uložen odděleně od obvodů jimiž prochází zvuk, díky tomu je zajištěn maximální odstup užitečného signálu od šumu. Současně je tak zaručeno dokonalé chlazení všech potřebných součástek.
Konektorový panel je mírně vyvýšen nad ovládací prvky tak, aby se síla při případném nárazu rozložila mezi odolnější konektory a nemohlo tak dojít k poškození citlivých potenciometrů.

Flexibilní systém zapojení a špičkové konektory
Konektory umístěné na horní straně mixu výrazně usnadňují a urychlují zapojení, případně přenastavení celého systému a navíc zvyšují přehlednost. Všechny modely využívají vysoce kvalitní kombinované symetrické konektory Neutrik Combo pro mono mikrofonní/linkové kanály, jež dovolují připojit kabely ve formátu XLR i TRS (Jack).
Vstupy stereofonních kanálů využívají konektory TRS (Jack).

Vynikající Class-A diskrétní mikrofonní předzesilovače D-PRE
Mikrofonní předzesilovače jsou kritickým prvkem u každého mixu a u mnoha jiných výrobků jsou tím „nejslabším článkem řetězu“, jenž degraduje jejich zvukovou kvalitu.
Class-A předzesilovače zabudované v řadě Yamaha MG obsahují špičkové diskrétní elektronické součástky studiové kvality. Invertní Darlingtonův obvod využívá kaskádu ze dvou dvojic tranzistorů, jež zajišťujě maximální zesílení při relativně nízké impedanci. Výsledkem jsou plně a přirozeně znějící basy s jemnými výškami a celkově velmi nízké zkreslení. Čistý zvuk produkovaný takto kvalitní vstupní platformou následně vyžaduje mnohem menší úroveň ekvalizace a dalších korekčních zásahů.
Vstupní obvod je vybaven 26 dB útlumovým článkem (PAD), se kterým výsledný rozsah parametru Gain dosahuje neuvěřitelných 70 dB (–6 dB až +64 dB).
Pro všechny mikrofonní předzesilovače je také možno globálně zapnout +48V Phantomové napájení, což dovoluje využití i těch nejkvalitnějších kondenzátorových mikrofonů. U všech mikrofonních vstupů je také použit filtr spodních kmitočtů (HPF) @ 80 Hz.

• Mixážní pult – MG
• Počet kanálů: 6
• Počet mono vstupů: 2 mic/line (2x Combo)
• Počet stereo vstupů: 2 (2x 2xTRS)
• Počet mikrofonních vstupů XLR: 2
• Výbava mono kanálů: Gain, HPF@80 Hz, PAD (-26 dB)
• Oba mono kanály je možno spojit do stereorežimu
• EQ mono kanálů: 2 pásmový
• EQ stereo kanálů: bez EQ
• 7 segmentový LED měřič úrovně na výstupu
• Sluchátkový výstup
• Konektory výstupu: XLR
• Phantomové napájení: +48 V (společné zapínání pro 2 mikrofonní předzesilovače)
• Šasi: kov
• Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz (+0,5/-0,5 dBu)
• THD: menší než 0,01% @ +8 dBu (20 Hz - 20 kHz, GAIN min)
• Šum a Brum: -128 dBu
• Přeslech mezi kanály: -88 dB
• Rozměry: 149x62x202 mm
• Celková hmotnost: 0,9 kg

alternativní obrázky: YAMAHA MG06

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA MG06 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.