YAMAHA DTX452K

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 16 355 Kč
Cena bez DPH 13 517 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAB.JDTX452K
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektronická bicí souprava

 
YAMAHA DTX452K
 
DTX452K je elektronická bicí souprava, která využívá dlouholetých zkušeností značky Yamaha s konstrukcí elektronických bicích a tvorbou reálných zvuků bubnů a činelů. Sada DTX452K navazuje na úspěšný model DTX400 a přináší několik vylepšení, zlepšuje flexibilitu umístění jednotlivých prvků a ovládání modulu. Set nabízí inovované korpusy doplněné pedálem pro hit hat, padem pro basový buben KP65 s reálným pedálem a třízonóvým snare padem. Odlehčený hardware Crosstown umožňuje jednoduché složení bez nutnosti demontáže jednotlivých prvků. I když jsou bicí DTX452K určeny především začínajícím hráčům, jejich poctivá a odolná konstrukce, kvalitní zvuky a intuitivní ovládání osloví i hráče pokročilé.  
 
Vlastnosti
Zvukový modul DTX452K nabízí 287 perkusních zvuků, 128 klávesových zvuků a 10 bicích souprav, které lze doplnit devíti druhy reverbu. Jednotlivé bicí sady lze snadno konfigurovat nebo vytvářet sady vlastní. Modul dále obsahuje 10 tréninkových programů, funkci nahrávání, samozřejmostí je metronom a možnost USB připojení. Bicí spolupracují s aplikací DTX402 Touch, která dále rozvíjí možnosti tréninku, režim Challenge umožňuje po splnění lekcí získat certifikát Yamaha. Aplikace dále obsahuje Editor rozšiřující možnosti úprav jednotlivých sad nebo zvuků. DTX402 Touch je dostupná ve verzi pro Android i iOS.
 
Specifikace
•    Typ: elektronické
•    Počet padů: 8
•    Počet pedálů: 2
•    Počet bicích sad: 10
•    Počet zvuků: 287 perkusivních, 128 klávesových
•    Počet cvičných progranů: 10
•    Další funkce: nahrávání, reverb, aplikace DTX402 Touch
•    Vstupy: aux in 
•    Výstupy: stereo out, phones, USB
•    Napájení: adaptér (součástí)
•    Barva: černá
 
O značce Yamaha
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA DTX452K

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA DTX452K zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.