YAMAHA CP73

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 45 390 Kč
Cena bez DPH 37 512 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-14%
Doporučená s DPH 52 790 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAK.CCP73
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Stage Piano - 73 kláves, polyfonie: 128 hlasů, klaviatura: Balanced Hammer Standard

 
YAMAHA CP73
 
YAMAHA CP73 je přenosné stage piano, které se může pochlubit autentickými zvuky akustických a elektrických klavírů, špičkovou mechanikou a pohotovým intuitivním ovládáním. Nástroj je vybavený nově vyvinutou klaviaturou BHS (Balanced Hammer Standard) s rozsahem 73 kláves, která poskytuje výbornou kontrolu nad úhozem při jakémkoliv stylu hry. CP73 nabídne univerzální zvukovou výbavu – od špičkových akustických klavírů Yamaha CFX, S700 a Bösendorfer Imperial 290 přes zvuky elektromechanických varhan, smyčců, až po syntezátorové barvy.
  
Vlastnosti
Nástroj disponuje zvukovým generátorem AWM2 s polyfonií 128 hlasů, který hráči nabídne celkem 57 zvukových barev. Ty jsou rozděleny do tří sekcí (Piano, E.Piano, Sub) s nezávislým ovládáním. Zvuky lze dále upravovat efektovou jednotkou využívající technologii VCM (Virtual Circuity Modeling). K dispozici jsou algoritmy Reverb, Delay (2 typy), Insertion (19 typů) a třípásmový ekvalizér. Přístup k důležitým parametrům, nastavení zón, vypnutí a zapnutí zvukové nebo efektové sekce je vždy zajištěn pomocí samostatného spínače nebo otočného ovladače. K rychlé změně celkového nastavení slouží 8 samostatných tlačítek pro uložení scén (LIVE SET). Při živém hraní i studiové práci potěší vynikající možnosti konektivity.
 
Specifikace
•    Klaviatura: 73 kláves (E1 – E7), kladívková BHS (Balanced Hammer Standard)
•    Zvukový generátor: AWM2
•    Polyfonie: 128
•    Počet zvuků: 57 (Piano: 10, E. Piano: 14, Sub: 33)
•    Efekty: 
    Delay: 2x (Analog, Digital)
    Reverb: 1x (Hall)
    Master EQ: třípásmový s laditelnými středy
    Insertion: Damper Resonance, Compressor, Distortion, Drive, Chorus, Auto Pan, Tremolo, Ring Modulator, Touch Wah, Pedal Wah, Flanger, Phaser, Chorus/Flanger, Rotary Speaker)
•    Linkové výstupy: 
    L/MONO + R (6,3mm TS jack, nesymetrický)
    L + R (XLR, symetrický)
•    Sluchátkový výstup: 6,3mm TRS jack
•    Pedály: 2x foot controller, 1x foot switch (sustain / přiřaditelný)
•    MIDI: IN, OUT
•    USB: TO HOST, TO DEVICE
•    AUX vstup: L/MONO + R (6,3mm TS jack)
•    Displej: LCD (128 x 64 bodů)
•    Rozměry: 1086 mm x 144 mm x 355 mm
•    Hmotnost: 13,1 kg
 
O značce Yamaha 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA CP73

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA CP73 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.