YAMAHA Clavinova CLP-635PE

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 49 890 Kč
Cena bez DPH 41 231 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-24%
Doporučená s DPH 65 540 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAK.CLP-635PE
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano, 88 kláves, klaviatura: Graded Hammer 3X, polyfonie: 256 hlasů, 36 zvuků, klavírní samply CFX a Bösendorfer Imperial, 19 demo skladeb pro zvuky + 50 klavírních skladeb + 303 výukových skladeb, efekty, 16-stopé nahrávání, metronom, USB TO HOST/USB TO DEVICE, barva: Polished Ebony

 
YAMAHA Clavinova CLP-635PE
 
Yamaha CLP-635 je digitální piano série Clavinova. Disponuje plnohodnotnou kladívkovou mechanikou GH3X a precizně zpracovanými zvuky dvou světoznámých koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial. O přesvědčivou reprodukci se stará výkonné ozvučení. Nástroj svou bohatou zvukovou a funkční výbavou uspokojí jak začínající, tak zkušené hráče. Začátečníci mohou pro zdokonalení svých schopností využít výukové funkce a vlastní skladby pak zaznamenat pomocí MIDI / USB audio rekordéru.
 
Vlastnosti
Nástroj nabízí hráči 36 kvalitních zvuků, pro jejichž úpravu lze využít efektovou jednotku vybavenou algoritmy reverb, chorus, brilliance a master efekt. Zvukový generátor zvládá polyfonii 256 hlasů. Reálný pocit ze hry zaručuje klaviatura GH3X (Graded Hammer 3X), se syntetickým slonovinovým povrchem a s možností nastavení síly úhozu v šesti stupních. Trojice pedálů (Sustain, Soft, Sostenuto) dovoluje plynule ovlivňovat délku dozvuku podobně jako u klasického akustického piana. Pro ovládání nástroje je k dispozici LCD displej. Vlastní skladbu může hráč zaznamenat pomocí MIDI (16 stop) nebo USB audio (16 bit / 44 kHz) rekordéru.
 
Specifikace
•    Počet zvuků: 30
•    Polyfonie: 256
•    Metoda generování zvuku: Yamaha CFX, Bösendorfer Imperial, CFX Binaural Sampling
•    Efekty: Reverb (6 typů), Chorus (3 typy), Brilliance (7 typů), Master efekt (11 typů), Intelligent Acoustic Control, Stereo Optimizer
•    Klaviatura: GH3X (Graded Hammer 3X)
•    Typ klaviatury: Kladívková
•    Počet kláves: 88
•    Výkon reproduktorů: 2x 30 W
•    Sluchátkové výstupy: 2 x 1/4" stereo jack
•    MIDI: IN, OUT, THRU
•    AUX výstup: 1/4" L/MONO + R 
•    AUX vstup: 1/8" stereo jack
•    USB to Host
•    USB to Device
•    LCD displej
•    MIDI rekordér
•    USB audio rekordér (16 bit / 44 kHz)
•    Rozměry: 146,1 x 92,7 x 45,9 cm
•    Hmotnost: 56 kg
•    Barva: Polished Ebony
 
O značce Yamaha 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA Clavinova CLP-635PE

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA Clavinova CLP-635PE zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.