YAMAHA BB434M Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 14 190 Kč
Cena bez DPH 11 727 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 16 849 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAG.BB434MBL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická baskytara, tělo: olše (masiv), krk: javor / mahagon, hmatník: javor, snímače: VSP5 Split Single Coil + VSC5 Single Coil, barva: Black

 
YAMAHA BB434M Black
 
BB434M je čtyřstrunná elektrická baskytara značky Yamaha. Série BB400 patří k vyšším řadám z produkce Yamahy, nabízí nástroje s tradičně skvělým zvukem a precizním zpracováním. Baskytara BB434 je určena spíše pokročilejším hráčům, kteří už mají na svůj nástroj konkrétní nároky a očekávají od něj víc než začátečníci. BB434 je nezklame, ať už to bude při četných koncertech nebo v nahrávacím studiu. Jedná se o spolehlivý nástroj s flexibilním zvukem, který najde svoje uplatnění v mnoha žánrech a vynikne při různých technikách hry.
 
Vlastnosti
Tělo baskytary je vyrobeno z masivní olše. Krk s rádiem 250 mm je vyroben z pěti kusů javoru a mahagonu, k tělu je připevněn šesti šrouby, z nichž dva jsou do patky krku šroubovány šikmo. Toto uchycení zlepšuje stabilitu ladění a kompenzuje pnutí strun. Je osazený javorovým hmatníkem s 21 pražci typu Medium. Nultý pražec Graphtech je široký 40 mm a menzura nástroje činní 864 mm. Baskytara je osazena dvojicí snímačů s Alnico V magnetem. U krku je to Split Single Coil VSP5n, u kobylky Single Coil VSC5b. Ovládání elektroniky sestává ze třech knobů, dvou pro hlasitost snímačů a jednoho pro ovládání tónové clony. O ladění se stará kobylka Vintage style a otevřené mechaniky Leightweight Open Gear Tuners. Nástroj je vyroben v černé barvě.
 
Specifikace
•    Typ: elektrická, čtyřstrunná
•    Tělo: masivní olše
•    Krk: javor/mahagon
•    Radius: 250mm
•    Hmatník: javor
•    Menzura: 864mm
•    Počet pražců: 21
•    Nultý pražec: 40mm, Graphtech
•    Kobylka: Vintage style
•    Mechaniky: Leightweight Open Gear Tuners
•    Snímače: VSP5n Split Single Coil, VSC5b Single Coil
•    Ovládání: neck volume, bridge volume, tone
•    Barva: černá
 
O značce YAMAHA 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA BB434M Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.