YAMAHA Arius YDP-S52WH

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 23 990 Kč
Cena bez DPH 19 826 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-22%
Doporučená s DPH 30 580 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: YAK.YDP-S52WH
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano, 88 kláves, klaviatura: Graded Hammer Keyboard (GH), metoda generovaného zvuku: Pure CF Sound Engine, polyfonie: 192 hlasů, efekty, nahrávací funkce, metronom, transpozice, barva: bílá

 
YAMAHA Arius YDP-S52WH
 
Arius YDP-S52B je digitální piano s kladívkovou GH klaviaturou a klávesami ze syntetické slonoviny. Nabízí elegantní a kompaktní design, silný a bohatý zvuk a přirozený klavírní úhoz. Dynamiku klaviatury lze nastavit ve třech stupních a upravit ji tak přesně podle potřeb hráče. Arius YDP je vybaven třemi pedály, pedál pro sustain podporuje funkci Half-Pedal, kdy piano rozezná míru stisku a přizpůsobí jí výsledný zvuk. Arius YDP je skvělým nástrojem pro začínající i pokročilé hráče nebo studenty, je také stylovým doplňkem a ozdobou místnosti.
 
Vlastnosti
Arius obsahuje 10 zvukových rejstříků včetně zvuku legendárního koncertního křídla Yamaha CFIIIS. Srdcem nástroje je zvukový modul Pure CF Sound Engine, který věrně reprodukuje akustický klavír a umožňuje detailní vyjádření dynamiky. Nástroj zvládne 192 hlasou polyfonii a disponuje výkonem 2x20W. Vestavěný systém Yamaha Acoustic Optimizer řídí rezonanci zvukových vln a systém akustické kontroly IAC zajišťuje frekvenční vyváženost při nízké i vysoké hlasitosti. Zvuk je možné obohatit efektem reverb, díky rekordéru je možné dvoustopé nahrávání jedné skladby. Arius obsahuje 50 přednastavených cvičných skladeb a deset demo skladeb, jednu pro každý rejstřík. Připojit lze dvoje sluchátka, využít lze i konektivitu USB v režimu USB TO HOST. Nástroj je vyroben v bílé barvě.
 
Specifikace
•    Typ: digitální
•    Klaviatura: GH, 192 hlasá polyfonie
•    Počet rejstříků: 10
•    Počet skladeb: 10 demo, 50 skladeb
•    Efekty: Reverb
•    Nahrávání: 1skladba, 2 stopy
•    Výkon: 2x20W
•    Připojení sluchátek: 2x
•    USB: Ano
•    Barva: bílá 
 
O značce Yamaha
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

alternativní obrázky: YAMAHA Arius YDP-S52WH

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA Arius YDP-S52WH zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.