YAMAHA AC3R ARE Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 28 290 Kč
Cena bez DPH 23 380 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 29 864 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: YAG.AC3RAREBL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektroakustická kytara, top: smrk Sitka (masiv), zadní deska + luby: palisandr (masiv), krk: mahagon, hmatník: eben, elektronika: System71, barva: Black

 
YAMAHA AC3R ARE Black
 
AC3R je elektroakustická kytara značky Yamaha v černém provedení limitované edice. Má tradiční koncertní tvar s výřezem umožňujícím snadnější hru ve vyšších polohách. Hlavní devizou nástroje je špičkový zvuk, kterým kytara disponuje díky své konstrukci a také díky vestavěné elektronice. Konstrukce spoléhá na prvotřídní materiály, podstatnou úlohu hraje nové žebrování kytary s prodlabanými žebry horní desky a zkrácenými žebry zadní desky, které výrazně zlepšuje produkci nižších středů. Patentovaná povrchová úprava ARE (Acoustic Resonance Enhancement) zkracuje proces rozehrávání nástroje.
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z masivního palisandru s topem z masivního smrku Sitka. Krk s radiem 400 mm je vyrobený z mahagonu. Ebenový hmatník je osazen 20 pražci. Menzura nástroje má délku 650 mm. Nultý pražec je široký 43 mm. O ladění se stará ebenová kobylka a chromované mechaniky Diecast TM29T. Nástroj je osazen elektronikou SYSTEM71 (SRT2 System) s piezo snímačem. Tato technologie umožňuje výběr mezi přímým snímáním signálu piezo snímače nebo simulací snímání mikrofonem, která byla vytvořena ve špičkovém studiu. Simulace dovoluje výběr mezi dvěma mikrofony, konkrétně Neumann U67 nebo Royer R122, zvuk kytary tak můžete přizpůsobit vaší technice a stylu hry. Ovládání elektroniky v podobě čtyř malých knobů se nachází na horním lubu nástroje.
 
Specifikace
•    Typ: elektroakustická
•    Tvar: koncertní s výřezem
•    Tělo: masivní palisandr
•    Top: masivní smrk Sitka
•    Krk: mahagon
•    Hmatník: eben
•    Menzura: 650mm
•    Počet Pražců: 20
•    Nultý pražec: 43mm
•    Mechaniky: Diecast TM29T
•    Elektronika: SYSTEM71 (SRT2 System)
•    Ovládání: volume, bass, treble, blend+volba simulace mikrofonu
•    Struny: Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light
•    Barva: černá, limitovaná edice 
 
O zančce YAMAHA 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu YAMAHA AC3R ARE Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.