XVIVE U2 - Silver

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 790 Kč
Cena bez DPH 2 306 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-18%
Doporučená s DPH 3 418 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: XVE.XV U2 SI
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bezdrátový kytarový systém, frekvenční pásmo 2,4 GHz, výdrže baterií až 5 hodin, barva: stříbrná

 
XVIVE U2 - Silver
 
XVIVE U2 je digitální bezdrátový set určený pro kytaru nebo baskytaru. Systém pracuje v pásmu 2,4 GHz a vyznačuje se kvalitním zvukem v rozlišení 24 bit / 48 kHz s dynamickým rozsahem až 103 dB. Oba komponenty (vysílač i přijímač) jsou vybaveny sklopnými 6,3mm jack konektory, které slouží k přímému připojení nástroje, kytarového zesilovače nebo pedalboardu. Sklopné provedení šetří místo při transportu a usnadňuje připojení k nástroji s jakýmkoliv tvarem korpusu. Díky šesti dostupným povrchovým úpravám je možné zvolit variantu, která nejlépe ladí s designem vašeho nástroje.
 
Vlastnosti
XVIVE U2 je schopný zpracovat signál s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz. Bezdrátový přenos probíhá na čtyřech volitelných kanálech s latencí nižší než 6 ms. Odezva systému se svým charakterem blíží klasickému kabelovému propojení. Z ovládacích prvků jsou k dispozici tlačítka pro volbu přenosového kanálu a vypínače napájení. Přítomnost audio signálu signalizují kontrolní LED diody. Komponenty jsou vybaveny vestavěnými Li-Ion akumulátory, které jsou schopné zajistit nepřetržitý provoz po dobu až 5 hodin. Nabíjení baterií probíhá přes USB port.
 
Specifikace
•    Barva: stříbrná
•    Pracovní frekvence: 2400 – 2483,5 MHz
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz (-3 dB) 
•    Vzorkovací frekvence: 24 bit / 48KHz
•    Dynamický rozsah: >103 dB
•    THD+Noise: <0,05%  
•    Výdrž baterií: 5 h
•    Latence: <6 ms
•    RF citlivost: -85 dBm 
•    THD: 0,2%
•    Vysílací výkon: 10 mW
•    Počet volitelných kanálů: 4 
•    Akumulátory: Li-Ion, 650 mA / 3,7V
•    Konektory: TS jack
•    Ovladače: přepínač volby kanálu, vypínač napájení
 
O značce XVive 
Značka XVive byla veřejnosti poprvé představena na hudebním veletrhu NAMM v roce 2012. Produktové portfolio společnosti tvoří zejména kytarové a baskytarové efekty, bezdrátové systémy a příslušenství v podobě pedalboardových konstrukcí. Tým amerických vývojářů se drží jednoduché vize skvělého zvuku za skvělé ceny. Že to byla sázka na správnou kartu, potvrzuje rychlý růst, který značka za svoji poměrně krátkou existenci zaznamenala. Celosvětový úspěch přinesl XVive bezdrátový systém U2, který splňuje všechna kritéria předsevzetí společnosti – výborný zvuk, snadné ovládání a velmi příznivou cenu.

alternativní obrázky: XVIVE U2 - Silver

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu XVIVE U2 - Silver zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.