Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na doplnění těchto pozic:

Pro posílení našeho pražského týmu hledáme schopného, samostatného a energického kolegu/kolegyni na pozici:

Operátor zákaznického centra

pracoviště: Praha

Co bude Vaší náplní práce?

• poskytování informací o výrobcích/ službách společnosti

• řešení reklamací a požadavků zákazníků

• nabízení doplňkových služeb a/nebo příslušenství k objednávce

• zodpovídání dotazů zákazníků

Co byste měl/a splňovat?

• výbornou znalost hudebních nástrojů (jakékoliv zaměření) a/nebo zvukové techniky

• umět komunikovat se zákazníky po telefonu, vcítit se do nich a snažit se pro ně udělat vždy maximum i nad rámec standardních povinností

• k práci přistupovat aktivně, zodpovědně a důsledně

• stresové situace zvládat s nadhledem

• domluvit se anglicky

• mít ukončené vzdělání SOU/SŠ

• pokud jste někdy pracoval/a na call centru nebo máte zkušenosti s aktivním prodejem, je to velkou výhodou

Naše společnost může nabídnout:

• přátelský kolektiv

• stabilní zázemí české společnosti

• pracovní poměr v největší distribuční společnosti v oboru v ČR

• nejrůznější zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na výuku Aj a Nj, příspěvek na fitness, 2 dny volna navíc, zaměstnanecké slevy na zboží)

• a samozřejmě možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz do předmětu uveďte: Operátor

Servisní technik

pracoviště: Louny

Hlavní náplň práce:

• opravy profesionální ozvučovací techniky – mixážní pulty, efekt. procesory, zesilovače, reprosoustavy

• diagnostika závad zařízení

• oprava do úrovně součástky

následná kontrola funkčnosti zařízení

Požadujeme:

vzdělání elektrotechnického směru

zkušenosti s prací v servisním oddělení alespoň dva roky

• orientace v mikroprocesorové technice, analogové technice (diagnostika)

samostatnost, spolehlivost, pečlivost

zkušenosti s prací v servisním oddělení výhodou

• příjemné/nekonfliktní vystupování

Nabizíme:

zázemí stabilní české společnosti podnikající v oblasti hudebních nástrojů a profesionální audiovizuální techniky
firemní benefity (stravenky, příspěvek na výuku Aj, Nj, příspěvek na fitness, zaměstnanecké slevy na zboží)

možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

• možnost bydlení ve služební garsonce

pracoviště Louny

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz, do předmětu uveďte: Servisní technik

AudioMaster CZ a.s., systémový integrátor, distributor a prodejce profesionální zvukové a světelné techniky v České republice, hledá zaměstnance na pozici

Obchodní zástupce Harman a Pro Audio

• budování partnerství a udržování vztahů se stávajícími klienty (RENTAL, RETAIL a AV trh)
• hledání nových obchodních příležitostí
• tvorba cenové politiky s ohledem na chování konkurence a situaci na trhu
(vypracování cenových nabídek, rozpočtů, prodejních akcí apod.)
• komunikace s dodavateli, plánování objednávek, optimalizace skladových zásob
• komunikace s dalšími odděleními napříč firmou
(marketingovým, projektovým a účetním oddělením, logistikou)
• práce v terénu (obchodní návštěvy, veletrhy, školení, předváděcí akce)

Požadujeme:

• minimálně SŠ vzdělání
• zkušenosti na obchodní pozici výhodou
• dobrou znalost PC (zejména MS Office)
• schopnost komunikovat v AJ
• praktickou zkušenost a orientaci v oboru profesionální zvukové a světelné techniky striktně nevyžadujeme, ale je výhodou
• předchozí zkušenost v programu Helios Orange výhodou
• spolehlivost, orientaci na zákazníka, ochotu na sobě pracovat a schopnost udržovat si pozitivní přístup

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti podnikající v oblasti profesionální audio a osvětlovací techniky
• možnost seberealizace prostřednictvím podílení se na strategických rozhodnutích týkajících se směřování firmy
• pestrou pracovní náplň (v rámci zajištění výhradní distribuce značek nahlédnete pod pokličku téměř všech interních procesů)
• možnost rozvoje prodejních a vyjednávacích dovedností
• flexibilní pracovní dobu a možnost home office
• firemní benefity (stravenky, příspěvek na výuku AJ a NJ, příspěvek na fitness, zaměstnanecké slevy na zboží)
• přátelský kolektiv a neformální prostředí

Více informací najdete na www.audiomaster.cz

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz a do předmětu uveďte: OZ Harman a Pro Audio