VOX AmPlug2 AC30

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 190 Kč
Cena bez DPH 983 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-6%
Doporučená s DPH 1 270 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: VOX.VXAP2AC
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový sluchátkový zesilovač, 2. generace s vylepšeným obvodem, zapojení přímo do nástroje s otočným konektorem o 180 stupňů, vintage crunch zesilovače Vox AC30, 3 zvukové režimy, 9 zabudovaných efektů, vstup AUX, napájení: 2x baterie AAA

Britská firma VOX je v současnosti bezesporu jedním z nejvíce proslulých výrobců nástrojových zesilovačů a komb, efektů a multiefektů, ale také elektrických kytar a baskytar.
Tradice této značky sahá do doby těsně po druhé světové válce, nejvíce ji však proslavil model AC30 představený v roce 1958. Tento i jiné zesilovače se postupně staly široce oblíbenými a byly používány mnoha světoznámými kapelami, jako např. The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Jimmy Page, The Kinks, kytaristy Brianem Mayem z kapely Queen či Edgem z U2, kapelou Radiohead a mnohými dalšími... Novodobý rozkvět značky VOX trvá od roku 1992, kdy se jí ujal světový gigant Korg.
 
Druhá generace velmi úspěšné řady sluchátkových zesilovačů Vox AmPlug přináší vylepšený obvod se třemi zvukovými módy, třemi zabudovanými efekty a novým o 180 stupňů otočným konektorem.
VOX amPlug – první kytarový sluchátkový zesilovač, který Vám umožní mít s sebou vždy a všude dokonalý kytarový zvuk.
Cvičíte dlouho do noci a nepřejete si, aby kvůli tomu Vaši sousedé „vykopali válečnou sekeru“? Možná také chcete rychle zaznamenat svůj skvělý nový nápad do MP3 playeru a nechce se Vám ztrácet čas s přípravou zesilovače a dalšího vybavení? Chcete si prostě jen tak zahrát na kytaru právě teď?
Tak prostě zapojte tento kytarový sluchátkový zesilovač, který se vejde do dlaně a jednoduše hrajte na kytaru kdekoli a kdykoli.
Je k dispozici ve třech rozdílných zvukových stylech:
Classic Rock – čtyři zesilovací stupně vytvářejí dobře známý a oblíbený zvuk, který výrobce tajuplně nazval „Britský 100 W zesilovač“. Čímpak se asi konstruktéři u VOXe nechali inspirovat? Že by  Marshall?
Metal – dvoustupňový zesilovač s ultra silným zkreslením a potlačenými středy, poskytující moderní moderní metalový zvuk. Opět záhadné označení „zesilovač Kalifornského typu“, ale „modří“ již jistě tuší, že v tomto případě zřejmě stála inženýrům firmy VOX modelem nějaká ta Mesa...
AC30 – produkuje typický dřevnitý „top boost“ vintage zvuk legendárního zesilovače VOX AC3 s čistokrevnými masivně drnčícími výškami,  pevně sevřeným střením a spodním pásmem a výjimečně čistým tónem. Připojte svá sluchátka, zacvakněte AmPlug AC30 do svého nástroje a octněte se rázem v obdivu jednoho z nejosobitejších zesilovačů, který kdy spatřil kytarový signál!
I přes své opravdu kompaktní rozměry dokáže amPlug2 perfektně reprodukovat komplexní a žhavé zkreslení vakuové elektronky, stejně tak jako silný High Gain zvuk velké kytarového stacku, dynamicky široký tón baskytarového aparátu i harmonicky bohatý charakter akustické kytary. Díky nové analogové modelingové technologii nabízí amPlug2 plnohodnotný zvuk kytarového zesilovače a dalších prvků, ovlivňujících výsledný zvuk.
Zvuk však není modelován pouze na základě předzesilovače a korekcí patřičného aparátu, ale rovněž přesně simuluje chování, jímž zesilovač reaguje na stažení hlasitosti a změnu ovládacích prvků na kytaře. Prostě každý detail je velmi věrohodně napodoben.
To ale není vše – pomocný vstup AUX Vám dovolí cvičit, nebo komponovat nové skladby s doprovodem hrajícím z MP3 přehrávače nebo jiného zdroje.
Skvěle se také s jeho pomocí můžete rozehrát před důležitým koncertem nebo studiovou frekvencí a to klidně již během cesty v kapelním Tourbusu nebo dodávce. Životnost baterií v délce 17 hodin Vám dovolí cvičit nekonečně dlouho, kdekoli, kdykoli...
• Sluchátkový zesilovač pro elektrickou kytaru
• Specifický vintage crunch zesilovače Vox AC30
• 3 zvukové módy: Tremolo 1 / Tremolo 2 / Tremolo Off
• Zabudované efekty: Chorus 1/2/3, Delay 1/2/3, Reverb 1/2/3
• Analogové obvody
• Zapojení přímo do nástroje s otočným konektorem o 180 stupňů
• Vstup AUX; (jack 3,5 mm)
• Sluchátkový výstup; (jack 3,5 mm)
• Napájení: 2x AAA baterie
• Životnost baterií: až 17 hodin
• Rozměry (mm): 86 (šířka) x 80 (hloubka) x 31 (výška)
• Hmotnost: 40 g
• Verze: AC30

alternativní obrázky: VOX AmPlug2 AC30

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu VOX AmPlug2 AC30 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.