VOX AC30HW2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 38 990 Kč
Cena bez DPH 32 223 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: VOX.VXAC30HW2
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Celolampové kytarové kombo řady Hand-Wired, ručně letovaná konstrukce, kabinet z březové dýhy, výkon: 30 W, počet kanálů: 2, osazeno lampami značky Ruby Tubes: 3x 12AX7 + 4x EL84 + 1x GZ34, reproduktory: 2x 12? Celestion Greenback, doupásmový ekvalizér, funkce ?Tone Cut?, dva různé nástrojové vstupy pro oba kanály, přepínače zvuku: ?Bright? + ?Hot / Cool? + ?MV / Bypass? + ?OP mode?, výstup pro externí či přídavný reproduktor, impedance: 8 / 16 Ohmů, footswitch + obal v ceně

Britská firma VOX je v současnosti bezesporu jedním z nejvíce proslulých výrobců nástrojových zesilovačů a komb, efektů a multiefektů, ale také elektrických kytar a baskytar. Tradice této značky sahá do doby těsně po druhé světové válce, nejvíce ji však proslavil model AC30 představený v roce 1958. Tento i jiné zesilovače se postupně staly široce oblíbenými a byly používány mnoha světoznámými kapelami, jako např. The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Jimmy Page, The Kinks, kytaristy Brian May z kapely Queen či Edge z U2, Radiohead a dalšími... Novodobý rozkvět značky VOX trvá od roku 1992, kdy se jí ujal světový gigant Korg.

Vox AC30HW2 je celolampovékytarové kombo série Hand-Wired, která přináší ručně letovanou konstrukci a kabinety z březové dýhy se zpevněňující výstuhou a difuzorem pro přirozenost vyšších frekvencí. Samozřejmostí je desetiletími ověřený, bohatý a variabilní tón aparátů Vox se silným lampovým zvukem.

Výkon komba činí 30 W, avšak pomocí přepínače „OP mode“ jej lze v případě potřeby snížit na polovinu. Tato praktická funkce nabývá na důležitosti zejména při použití přepínače „MV / Bypass“, jenž vynechává z funkčnosti potenciometr celkové hlasitosti „Master Volume“ a aparát pak funguje jako klasické AC30 z padesátých let – tedy čím většího zkreslení má být dosaženo, tím vyšší hlasitost je nutno z komba vydolovat. Tato legendární koncepce je tudíž k dispozici i dnes.

O samotné zvukové dovednosti komba se starají dva dvanáctipalcové reproduktory Celestion Greenback (v nabídce série Hand-Wired se nachází také varianta AC30HW2X s reproduktory Celestion Alnico Blue).

Předzesilovací sekce komba je osázena třemi vysoce kvalitními elektronkami značky „Ruby Tubes“ typu 12AX7 či ECC83, které zaručují rozšířenou dynamickou odezvu. Na koncovém zesilovači jsou to čtyři elektronky EL84. Jedna usměrňovací elektronka je typu GZ34.

AC30HW2 zachovává tradiční dvoukanálový koncept – čistě znějící kanál „Normal“ s dílčím nastavením hlasitosti „Volume“ a přepínačem „Bright“ pro rozjasnění zvuku a čistější tón; a zkreslený kanál „Top Boost“ s dvoupásmovým ekvalizérem (výšky, basy), dílčím nastavením hlasitosti „Volume“ a zcela nově vyvinutým přepínačem „Hot / Cool“, kde nastavení „Cool“ nabízí klasický „top boost“ zvuk, zatímco nastavení „Hot“ má za následek vynechání ekvalizéru a produkci čistšího tónu s vyšší vstupní hlasitostí.

U obou kanálů jsou k dispozici dva nástrojové vstupyHigh“ a „Low“ s různou vstupní hlasitostí.

Master sekce disponuje krom již výše zmíněného ovladače celkové hlasitosti „Master Volume“ a přepínače „MV / Bypass“ také potenciometrem „Tone Cut“, ovlivňující charakter a ostrost zvuku na úrovni koncového zesilovače.

Zvukovými možnostmi se to tedy jen hemží a stačí si jen vybrat, jakým směrem se společně s Vaším nástrojem vydáte.

Na zadním panelu komba se nacházejí dva výstupy pro připojení přídavného resp. externího reproboxu (použití tohoto výstupu vyřazuje z činnosti interní reproduktor). Impedance činí 8 nebo 16 Ohmů.

Nalezneme zde také vstup pro footswitch, jímž lze pohodlně ovládat funkci „Hot / Cool“. Footswitch VFS1 je dodáván jako součást balení, stejně jako protiprachový obal.

Vox AC30HW2 je naprostou klasikou ve vytříbeném moderním kabátě, která zkrátka musí oslnit každého náročnějšího hudebníka.

• Celolampové kytarové kombo řady Hand-Wired

• Ručně letovaná konstrukce

• Kabinet z březové dýhy s výstuhou a difuzorem

• Výkon: 30 W

• Osazeno vysoce kvalitními lampami značky Ruby Tubes poskytujícími rozšířenou dynamickou odezvu

• Elektronky: 3x ECC83 / 12AX7 – předzesilovač

alternativní obrázky: VOX AC30HW2

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu VOX AC30HW2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.