VOX AC15VR

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 290 Kč
Cena bez DPH 7 678 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-11%
Doporučená s DPH 10 390 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: VOX.VXAC15VR
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarové pololampové kombo, výkon: 15 W, počet kanálů: 2, reproduktory: 1x 12“ VX12 Celestion, elektronky: 1x 12AX7, dvoupásmový ekvalizér, přepínač gainu, reverb

Britská firma VOX je v současnosti bezesporu jedním z nejvíce proslulých výrobců nástrojových zesilovačů a komb, efektů a multiefektů, ale také elektrických kytar a baskytar. Tradice této značky sahá do doby těsně po druhé světové válce, nejvíce ji však proslavil model AC30 představený v roce 1958. Tento i jiné zesilovače se postupně staly široce oblíbenými a byly používány mnoha světoznámými kapelami, jako např. The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Jimmy Page, The Kinks, kytaristy Brian May z kapely Queen či Edge z U2, Radiohead a dalšími... Novodobý rozkvět značky VOX trvá od roku 1992, kdy se jí ujal světový gigant Korg.

Nová řada VR Valve Reactor přináší variaci na legendární a velmi oblíbená komba AC15 a AC30. Jedná se o komba s tranzistorovým koncovým zesilovačem, která však uživatele neochuzují o ověřený, klasický zvuk aparátů Vox – a to především díky využívání své patentované technologie Valve Reactor.
Koncový obvod Valve Reactor využívá elektronku 12AX7 a virtuálního transformátoru, jehož výstup aktivně pracuje s odchylkami impedance připojených reproboxů. Tyto hodnoty se pak odrážejí v působení zmíněné elektronky, čímž je ve výsledku možné docílit skutečného zvuku simulovaného aparátu.
Řada VR tedy nabízí moderní pojetí a technologii a zároveň původní vintage vzhled, především ale cenově dostupnější avšak stále velmi atraktivní alternativu k cestě za nepřekonatelným zvukem tradičních aparátů VOX AC.

Vox AC15VR je pololampové kytarové kombo disponující výkonem 15 W. V jeho útrobách se nachází jedna elektronka 12AX7 a jeden dvanáctipalcový reproduktor VX12 Celestion.
K dispozici jsou celkem dva kanály, jmenovitě „Normal“ a „Overdrive“, mezi kterými lze volit přepínačem „Channel“.
Ze zvukových nastavení mají oba kanály společné ovládání dvoupásmového ekvalizéru (basy, výšky), poté potenciometr celkové hlasitosti „Volume“ a hladiny zabudovaného „Reverbu“.
Kanálu „Normal“, jenž produkuje čistý nezkreslený zvuk, se dostalo dílčího ovládání hlasitosti „Volume“. Kanál „Overdrive“, produkující celkově ostřejší a zkreslenější charakter zvuku, pak nabízí možností zvukových úprav poněkud více:
Pomocí přepínače gainu „Style“ je možné zvolit mezi nastavením OD1 (bluesové až crunch zabarvení), nebo OD2 (vysoká míra zkreslení). Potenciometr „Gain“ poté umožňuje bližší regulaci zkreslení; je zde taktéž ovladač dílčí hlasitosti kanálu „Volume“.
Na zadním panelu se nachází výstup pro připojení externího reproboxu, jehož impedance musí být 8 Ohmů; a vstup pro footswitch (není součástí balení), který umožňuje pohodlné přepínaní mezi kanály a také aktivaci či deaktivaci reverbu.

• Kytarové pololampové kombo
• Výkon: 15 W
• Počet kanálů: 2 (Normal / Overdrive)
• Elektronky: 1x 12AX7 v předzesilovači (obvod Valve Reactor)
• Reproduktory: 1x 12“ VX12 Celestion custom
• Dvoupásmový ekvalizér
• Přepínač gainu „Style“
• Zabudovaný reverb
• Výstup na externí reprobox; jack 6,3mm
• Vstup pro footswitch; jack 6,3mm
• Zavřená skříň
• Volitelné příslušenství: footswitch Vox VFS2 (není součástí)
• Rozměry (mm): 602 (šířka), 456 (výška), 265 (hloubka)
• Hmotnost: 16,5 kg

alternativní obrázky: VOX AC15VR

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu VOX AC15VR zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.