VOX AC15C1

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 15 090 Kč
Cena bez DPH 12 471 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-20%
Doporučená s DPH 18 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: VOX.VXAC15C1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarové lampové kombo, výkon: 15 W, elektronky: 3x 12AX7 + 2x EL84, reproduktory: 1x 12“ Celestion G12M Greenback, dva nástrojové vstupy tvořící dva kanály, dvoupásmový ekvalizér, reverb, tremolo, funkce „Tone Cut“, 2x výstup pro externí reprobox, impedance: 8 / 16 Ohmů

Britská firma VOX je v současnosti bezesporu jedním z nejvíce proslulých výrobců nástrojových zesilovačů a komb, efektů a multiefektů, ale také elektrických kytar a baskytar. Tradice této značky sahá do doby těsně po druhé světové válce, nejvíce ji však proslavil model AC30 představený v roce 1958. Tento i jiné zesilovače se postupně staly široce oblíbenými a byly používány mnoha světoznámými kapelami, jako např. The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Jimmy Page, The Kinks, kytaristé Brian May z kapely Queen či Edge z U2, Radiohead a další... Novodobý rozkvět značky VOX trvá od roku 1992, kdy se jí ujal světový gigant Korg.

Vox AC15C1 je kytarové celolampové kombo řady AC Custom, která přináší novou podobu legendárních zesilovačů AC15 a AC30. Výkon tohoto komba činí 15 W, přičemž o zvukové vlny se stará jeden dvanáctipalcový reproduktor Celestion G12M Greenback. V jeho předzesilovači se nacházejí tři elektronky 12AX7, v koncovém stupni jsou to dvě lampy EL84.
Při zapojování nástroje je nutné si vybrat jeden ze dvou vstupů, které zároveň představují dva kanály „Normal“ a „Top Boost“.
Ovládací prvky jsou pojaty velmi tradičně a jednoznačně: celková hlasitost „Master Volume“ společně potenciometrem funkce „Tone Cut“ ovlivňující charakter zvuku na úrovni koncového zesilovače; vybuzení předzesilovací sekce „Volume“ mající pochopitelně vliv na zkreslení zvuku a k tomu dvoupásmový ekvalizér (basy, výšky) pro kanál „Top Boost“.
Zabudovány jsou zde dva efekty, a sice „Reverb“ a „Tremolo“, u kterého lze regulovat „Speed“ (rychlost) a „Depth“ (hloubka čili intenzita).
Na zadním panelu se dočkáme dvou výstupů pro připojení externího reproboxu, přičemž impedanci lze nastavit přepínačem na 8 nebo 16 Ohmů. V závislosti na impedanci připojovaného reproboxu je možné ponechat či vyřadit z funkce zabudovaný reproduktor. Dále se zde nachází vstup pro footswitch, kterým lze pohodlně zapínat či vypínat oba zabudované efekty.

• Kytarové lampové kombo řady Custom Classic
• Výkon: 15 W
• Dva nástrojové vstupy tvořící dva kanály „Normal / Top Boost“
• Elektronky: 3x 12AX7, 2x EL84
• Reproduktory: 1x 12“ Celestion G12M Greenback
• Impedance: 8 / 16 Ohmů
• Dvoupásmový ekvalizér pro kanál „Top Boost“
• Zabudovaný reverb
• Zabudovaný efekt Tremolo
• Funkce „Tone Cut“
• 2x výstup pro připojení externího / přídavného reproboxu
• Vstup pro footswitch
• Volitelné příslušenství: Footswitch Vox VFS2A (není součástí)
• Rozměry (mm): 602 (šířka), 456 (výška), 265 (hloubka)
• Hmotnost: 22 kg

alternativní obrázky: VOX AC15C1

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu VOX AC15C1 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.