VOX AC10C1

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 190 Kč
Cena bez DPH 9 248 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-17%
Doporučená s DPH 13 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: VOX.VXAC10C1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Celolampové kytarové kombo, výkon: 10 W, elektronky: 2x 12AX7 + 2x EL84, reproduktor: 1x 10“ Celestion VX10 Custom, 2pásmový ekvalizér, reverb, výstup pro externí reprobox

Britská firma VOX je v současnosti bezesporu jedním z nejvíce proslulých výrobců nástrojových zesilovačů a komb, efektů a multiefektů, ale také elektrických kytar a baskytar.
Tradice této značky sahá do doby těsně po druhé světové válce, nejvíce ji však proslavil model AC30 představený v roce 1958. Tento i jiné zesilovače se postupně staly široce oblíbenými a byly používány mnoha světoznámými kapelami, jako např. The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Jimmy Page, The Kinks, kytaristy Brianem Mayem z kapely Queen či Edgem z U2, kapelou Radiohead a mnohými dalšími... Novodobý rozkvět značky VOX trvá od roku 1992, kdy se jí ujal světový gigant Korg.
 
VOX AC10C1 je jednokanálové celolampové kytarové kombo řady Custom, které bylo představeno v roce 2015 – tedy přesně 50 let od doby, kdy skončila výroba jeho legendárního a velmi ceněného předchůdce. Tento vyjímečně praktický kousek je výkonnější nežli model AC4C1 a zároveň lépe přenosný než AC15C1.
Jeho výkon dosahuje 10 W. O legendární Top Boost zvuk klasického VOX AC30 se starají dvě předzesilovací elektronky 12AX7 a dvě výkonové lampy EL84. Samotné zvukové vlnění pak vychází z již zmiňovaného desetipalcového reproduktoru VX10 Celestion Custom
Ovládací prvky jsou řešeny klasickým způsobem. Pomocí potenciometru Gain nastavíte vybuzení zkreslení, zatímco otáčením ovladače Master Volume celkovou hlasitost komba. Lze tedy dosáhnout vysoce zkresleného zvuku i při nízké hlasitosti. Korekce basů a výšek pak umožňují ovladače dvoupásmového ekvalizéru
Kombo je navíc vybavebo zabudovaným efektem reverb, což z něj dělá skvělého společníka nejen na domácí hraní, ale i na živá vystoupení nebo nahrávání.
Těm, kteří by rádi toto kombo využili například i ve zkušebně, je nabízena možnost připojení externího reproboxu s impedancí 16 Ohmů
 
• Celolampové kytarové kombo
• 1 kanál 
• Výkon: 10 W 
• Elektronky: 2x 12AX7 (předzesilovač), 2x EL84 (koncový stupeň) 
• Reproduktor: 1x 10“ Celestion VX10 Custom 
• Dvoupásmový ekvalizér 
• Ovládání: Gain, Treble, Bass, Reverb, Master Volume 
• 1x výstup 6,3mm jack pro externí reproduktor; impedance: 16 Ohmů 
• Rozměry (mm): 520 (šířka), 410 (výška), 210 (hloubka) 
• Hmotnost: 12,3 kg 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu VOX AC10C1 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
The Geront Shadows Revival   |   poslat email   |  02. ervna 2016, 05:54

Na aparatury VOX především začínala v r. 1958 skupina The Shadows, která přinesla do Evropy i do Československa bigbít ! ! !
Líbá Milan Šteruský
602 33 22 58
www.gerontshadowsrevival.cz

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.