VATER VEPP5BW Extended Play Series Power 5B Wood

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 399 Kč
Cena bez DPH 330 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-17%
Doporučená s DPH 479 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: VAT.VAT VEPP5BW
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bubenické paličky - typ: Power 5B, dřevěná hlavička

 
VATER VEPP5BW Extended Play Series Power 5B Wood
 
Hikorové paličky Extended Play jsou velice odolné, vynikají nespornou kvalitou i zajímavým designem. Pečlivě ručně vybírané dřevo vysoké tvrdosti napomáhá snadné ovladatelnosti a umožňuje i extrémně silné a razantní údery beze strachu z přelomení. Perfektní vyvážení a rovnováha jsou doplněny nadstandardní trvanlivostí. Speciální zpevnění ve střední části zabraňuje štěpení materiálu. Pro hráče, kteří často užívají techniku rimshot (úder do blány a ráfku současně) jsou Extended Play jedinečnou možností, díky které výrazně klesne jejich spotřeba paliček.
 
Vlastnosti
K výraznému omezení opotřebování paliček přispívají kromě tvrdosti dřeva dva další faktory. Prvním je speciální bílý nátěr, který chrání hlavičku a s ní spojenou poslední třetinu paličky. Odolný povrch značně zpomaluje známky užívání a navíc přináší zajímavý design. Druhým faktorem je inovativní třípalcový Stick Shield, což je unikátní ochrana střední části paličky, zhruba v oblasti ráfku. Tato oblast je osmkrát silnější než ocel a zaručuje tak nevídanou životnost i při těch nejsilnějších úderech.
 
Specifikace
•    Materiál: hikor
•    Hlavička: dřevěná
•    Typ: 5B Power
•    Délka: 41,91 cm
•    Rukojeť: 1,55 cm
 
O značce Vater 
Vater Percussions je americká společnost, která se specializuje na výrobu bubenických paliček a příslušenství k bicím nástrojům. Ačkoli zakladatel Jack Adams začal s výrobou paliček už v roce 1956, pod názvem Vater Percussions jsou známé až od roku 1991. Značka klade důraz na kvalitu a vysokou odolnost svých produktů, které jsou o něco těžší než konkurenční paličky, pyšní se ale výrazně delší životností. V portfoliu společnosti je kromě klasických paliček i široké spektrum speciálních palic pro tympány, marimby, vibrafony a několik druhů jazzových metliček. Vater Percussion sídlí v Holbrooku v Massachusetts, společnost v současnosti provozují vnuci Jacka
Adamse Alan a Ron Vaterovi. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu VATER VEPP5BW Extended Play Series Power 5B Wood zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.