TOMSLINE APN-3 Plexion

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 990 Kč
Cena bez DPH 818 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 5 ks


Kód produktu: TMS.TMS APN-3 PLEXION
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt – simulátor britského stacku, řada: Analogue, klasické dřevnaté zkreslení britského zesilovače, 2 módy, ovládání: Volume / Tone / Gain, true bypass

 
TOMSLINE APN-3 Plexion
 
APN-3 Plexion je kytarový efekt značky Tomsline ze série Analoque. Nabízí typické britské zkreslení, které vychází ze zvuku legendárních kytarových aparátů sedmdesátých a osmdesátých let Marshall Plexi. Efekt disponuje dvěma režimy, je zapojen jako true bypass a ve vypnutém stavu tedy nijak neovlivňuje průchozí signál. Výhodou mohou být jeho kompaktní rozměry, efekt se snadno vejde do každého pedalboardu. Precizní zpracování, nekompromisní zvuk a atraktivní cenová relace činí z APN-3 Plexion zajímavou alternativu k dražším modelům jiných značek.      
 
Vlastnosti
Elektronika efektu je zabudována v pevném a odolném kovovém šasi, které je vybaveno rámem proti nechtěné změně ovládacích prvků při sešlápnutí. Velký knob na horní straně slouží k regulaci gainu, pomocí dvou menších potenciometrů se nastavuje ekvalizace a celková hlasitost výstupního signálu. Kovový přepínač umožňuje volbu mezi režimem Bright, který zvýrazní vyšší středy a výšky, a režimem Normal. Pro zapnutí a vypnutí efektu slouží odolný nášlapný switch. Efekt lze napájet pouze pomocí adaptéru 9 V, který není zahrnut v ceně, vzhledem k rozměrům efektu není možné napájení baterií.         
 
O řadě
Řada kytarových a baskytarových efektů Tomsline spadá pod známou asijskou společnost Aroma Music. Za vývojem efektových pedálů stojí maďarský kytarista a inženýr Thomas Erdödy, který efekty nejen navrhuje, také je sám testuje a následně vylepšuje. Produkty Tomsline mají boutiquovou koncepci a dělí se na tři hlavní větve – Analoque, Digital a Traditional. Dohromady tyto řady nabízejí širokou škálu zkreslení, modulací, dozvuků a simulací, nechybí ani méně obvyklé modely v podobě simulátoru akustické kytary, simulace reproboxu nebo pitchshifteru.
 
Specifikace
•    Typ: distortion
•    Vstup: 1x mono TR
•    Výstup: 1x mono TR
•    True bypass: ano
•    Ovládání: gain, tone, volume, normal/bright
•    Napájení: adaptér 9 V (center negative), není součástí balení
•    Rozměry: 92x38x32 mm
•    Hmotnost: 133 g
 
O značce Tomsline 
Značka Tomsline Engineering spadá do vlastnictví čínské společnosti Aroma Music a zabývá se výrobou kytarových a baskytarových efektových pedálů, ale také aparátů a příslušenství. Přesněji řečeno výrobou analogových i digitálních kopií originálů klasických efektů s přihlédnutím k aktuálnímu trendu miniaturizace a požadavkům na nízkou hmotnost. Boutiquová koncepce výrobků zaručuje špičkovou zvukovou kvalitu, precizní zpracování včetně praktických vylepšení, jako je v případě efektů zábrana proti nechtěnému zásahu do nastavení ovládacích prvků při sešlápnutí pedálu nebo true bypass zapojení. To vše při velmi atraktivním poměru ceny a výkonu. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TOMSLINE APN-3 Plexion zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.