TEENAGE ENGINEERING PO-35 speak

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 590 Kč
Cena bez DPH 2 141 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: TNG.HN180968
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Syntezátor - minimalistický design, provoz na baterie

PO-35 Speak
 
Pocket Operator PO-35 Speak značky The Teenage Engineering je sampler a hlasový syntezátor, se kterým lze snadno vytvořit zajímavé hlasové efekty. Na hlas, který je zachycen vestavěným mikrofonem, je možné aplikovat až osm hlasových charakterů a osm efektů. Vedle možnosti melodického přehrávání samplů je PO-35 Speak rovněž vybaven krokovým sekvencerem. Pomocí vestavěného 3, 5mm line-in vstupu lze aplikovat veškeré úpravy i na externí audio signál. Výsledný zvuk tohoto sampleru je možné díky jeho vysoké kvalitě použít bez dalších úprav přímo v produkci.
 
Vlastnosti
PO-35 Speak je vybaven šestnácti sloty, kde 15 slotů je určeno pro nahrávané zvuky a jeden je osazen automatickým bubeníkem se zvuky PO-32 Tonic. Do každého slotu pro samply lze nahrát audio signál o délce až 8 sekund. Nahrané samply je pak možné měnit pomocí vestavěných funkcí, pro změnu tónu je to “Formant” a “Pitch” a pro úpravu délky samplu “Speed“ a „Start Point“.
Tento sampler nabízí také možnost přiřazení a uzamčení efektů i pro jednotlivé samply. Dále pak nahrávání vlastních paternů (max. 16), které je možné přehrávat plynule za sebou. Stejně tak plynule lze měnit BPM s možností aplikace Swingu, nebo dokonce celou tóninu sekvence v rozmezí dvou oktáv. Samply automatického bubeníka se dají upravovat nejen vestavěnými efekty, ale i funkcemi “Morph” a “Pitch”.
 
Specifikace
•    LCD displej
•    8 efektů
•    8 hlasových modulací 
•    Typ efektů: Reverse, stutter sweep, trance gate, half rate, retrigger pattern
•    Interní zvuky
•    Sekvencer: 16 kroků, 16 paternů 
•    Vestavěný mikrofon a reproduktor
•    Interní paměť: 120 sekund
•    Analogový vstup: 1 x 3, 5 mm
•    Analogový výstup: 1 x 3, 5 mm
•    Typ napájení: 2 x AAA
 
 
O značce Teenage Engineering
Teenage Engineering je švédská společnost, kterou v roce 2007 založili ve Stockholmu Jesper Kouthoofd, Jens Rudberg a David Eriksson. Mladá značka se zaměřuje se na vývoj a výrobu syntezátorů a už od svého zrození zásobuje hudební trh unikátními produkty, které přinášejí inovace po zvukové i designové stránce. Už její první počin z roku 2010, syntezátor a groovebox OP-1, naznačil, že Teenage Engineering není fádní firmou s tradičními produkty. OP-1 zvedl mezi odbornou veřejností nemalou vlnu ohlasu a jen poměrně vysoká cena mu zabránila většímu úspěchu vmainstreamu. Inovace, netradiční řešení, odvaha, hravost, to všechno jsou atributy, kterými se Teenage Engineering může pochlubit. Příkladným je odvážný krok jejích vývojářů, kteří se spojili se švédskou oděvní značkou Cheap Monday a společně vyvinuli sérii kapesních syntezátorů s názvem Pocket Operator. Tyto mini syntezátory s designem kalkulačky udělaly znovu díru do světa a otevřely Teenage Engineering dveře i do nízkorozpočtových sfér. Kromě syntezátorů, samplerů a sekvencerů tvoří portfolio Teenage Engineering aktivní reprobox OD-11, který přináší opět řadu „nej“ od funkčnosti až po neotřelý design.  

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TEENAGE ENGINEERING PO-35 speak zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.