TEENAGE ENGINEERING PO-33 K.O.!

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 590 Kč
Cena bez DPH 2 141 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: TNG.HN180966
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Syntezátor - minimalistický design, provoz na baterie

PO-33 KO!
 
PO-33 KO! společnosti The Teenage Engineering je mikro sampler s vnitřní pamětí 40 sekund, který nabízí snadnou a kreativní tvorbu zvukových vzorků a jejich následné sekvenční přehrávání. Pro záznam zvuku je vybaven vestavěným mikrofonem a prostřednictvím integrovaného linkového vstupu je možné nahrávat externí audio signál. Výstupní signál lze monitorovat vestavěným reproduktorem nebo na jakémkoliv audio systému. Pro svou zvukovou kvalitu je PO-33 KO! vynikající pomůckou pro hudební produkci, sound design nebo tvorbu beatů.
 
Vlastnosti
PO-35 KO! je vybaven šestnácti sloty. Prvních osm je vyhrazeno pro melodické tóny nebo ukládání nahrávaných samplů, a do každého slotu lze nahrát audio signál o délce až 5 sekund. Nahrané samply je možné přehrávat nebo měnit pomocí vestavěných funkcí a efektů. Každý ze zbylých osmi slotů je určen pro jednu bicí sadu a samply lze opět libovolně upravovat.
Pro vrstvení vzorků je k dispozici celková čtyřhlasá polyfonie, tempo je možné plynule měnit v rozmezí 80 až 240 BPM s možností swingu. Všechny samply se dají přehrávat melodicky nebo pomocí se sekvenceru. Při programování šestnáctistopého sekvenceru je zde k dispozici 16 paternů, které lze plynule přehrávat v naprogramovaném pořadí.
 
Specifikace
•    LCD displej
•    8 slotů pro samply (max. 5 sekund)
•    8 bicích sad
•    16 vestavěných efektů
•    Typ efektů: octave, unison, stutter, reverse, loop, retrigger pattern, scratch fast
             interní zvuky
•    Sekvencer: 16 kroků, 16 paternů
•    Čtyřhlasá polyfonie
•    Vestavěný mikrofon a reproduktor
•    Interní paměť: 40 sekund
•    Analogový vstup: 1 x 3, 5 mm (sync IN)
•    Analogový výstup: 1 x 3, 5 mm (sync OUT)
•    Typ napájení: 2 x AAA
 
 
O značce Teenage Engineering 
Teenage Engineering je švédská společnost, kterou v roce 2007 založili ve Stockholmu Jesper Kouthoofd, Jens Rudberg a David Eriksson. Mladá značka se zaměřuje se na vývoj a výrobu syntezátorů a už od svého zrození zásobuje hudební trh unikátními produkty, které přinášejí inovace po zvukové i designové stránce. Už její první počin z roku 2010, syntezátor a groovebox OP-1, naznačil, že Teenage Engineering není fádní firmou s tradičními produkty. OP-1 zvedl mezi odbornou veřejností nemalou vlnu ohlasu a jen poměrně vysoká cena mu zabránila většímu úspěchu vmainstreamu. Inovace, netradiční řešení, odvaha, hravost, to všechno jsou atributy, kterými se Teenage Engineering může pochlubit. Příkladným je odvážný krok jejích vývojářů, kteří se spojili se švédskou oděvní značkou Cheap Monday a společně vyvinuli sérii kapesních syntezátorů s názvem Pocket Operator. Tyto mini syntezátory s designem kalkulačky udělaly znovu díru do světa a otevřely Teenage Engineering dveře i do nízkorozpočtových sfér. Kromě syntezátorů, samplerů a sekvencerů tvoří portfolio Teenage Engineering aktivní reprobox OD-11, který přináší opět řadu „nej“ od funkčnosti až po neotřelý design. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TEENAGE ENGINEERING PO-33 K.O.! zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.