TC ELECTRONIC Shaker Mini Vibrato

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 390 Kč
Cena bez DPH 1 975 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-17%
Doporučená s DPH 2 890 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: TCE.960809001
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt – vibrato, miniaturizovaná verze pedálu Shaker Vibrato, skladné šasi, ovládání: Depth / Speed / Ramp, funkce TonePrint, USB, obvod analog-dry-through, true bypass

Dánská firma T.C. Electronic byla založena v roce 1976 s cílem vyvíjet, vyrábět a prodávat audio techniku první třídy, která bude poskytovat trvalou hodnotu zvukovým profesionálům a muzikantům. Své produkty společnost nabízí nejen v Evropě ale pomocí dceřiných společností také v Severní Americe, Číně a Japonsku. Další trhy pokrývají nezávislí distributoři.
TC Electronic se soustřeďují na nové technologie. V současné době jsou leaderem nejen v digitálním zpracování zvuku, ale také v dalších aspektech hudebního světa jako je například digitální zesilování a síťování.

Vibrata firmy TC Electronic patří k nejoblíbenějším efektům tohoto druhu mezi hudebními profesionály po celém světě, uslyšíte je na bezpočtu slavných alb i filmových soundtracků.
Pedál Shaker Mini Vibrato představuje praktickou a maximálně skladnou verzi úspěšného pedálu Shaker Vibrato.
Z továrny je Shaker Mini Vibrato vybaven legendárním presetem Vibrato.
Jakékoli jiné vibrato z nabídky původního velkého pedálu Shaker Vibrato je však možné do verze mini nahrát jakožto tzv. TonePrint buď prostřednictvím USB z počítače, nebo za využití aplikace TonePrint App pomocí přiložení smart phonu ke snímači kytary. (Aplikace TonePrint je k dispozici ke stažení zdarma na stránkách firmy TC Electronic.)
Jako TonePrint je možné do krabičky sehrát též jakýkoli jiný preset vibrata vytvořený některou ze světových kytarových hvězd.
V případě potřeby si můžete kompletně vytvořit také svoje vlastní vibrato za využití softwaru TonePrint Editor, který je také možné stáhnout zdarma.
Ovládání pedálu je jednoduché – frekvenci efektu určuje potenciometr Speed; intenzitu ovladač Depth a potenciometrem Ramp pak lze nastavit prudkost efektu.
Špičkových zvukových výsledků můžete s pedálem Shaker Mini Vibrato dosáhnout jak při zapojení před vstup aparátu, tak při zařazení do efektové smyčky.
Zachování kvality původního kytarového signálu má na starosti kombinace obvodu Analog-Dry-Through a režimu True Bypass při vypnutí pedálu.

• Kytarový efekt – vibrato
• Miniaturizovaná verze pedálu Shaker Vibrato
• Ovládání: Depth / Speed / Ramp
• Skladné šasi
• Možnost stažení jakéhokoli TonePrintu vytvořeného pro pedál Shaker Vibrato pomocí USB či smart phonu (aplikace TonePrint App je ke stažení zdarma)
• Vytvoření vlastního TonePrintu – program TonePrint Editor je ke stažení zdarma
• Obvod Analog-Dry-Through: zachování kvality původního signálu
• Napájení: baterie / AC adaptér
• True Bypass

Konektory:
• Vstup jack 6,3 mm
• Výstup jack 6,3 mm
• USB
• vstup pro adaptér

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TC ELECTRONIC Shaker Mini Vibrato zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.