TC ELECTRONIC Sentry Noise Gate

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 690 Kč
Cena bez DPH 3 050 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: TCE.960815001
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - šumová brána, 2 režimy, funke TonePrint, ovládání: Treshold / Damp / Decay, efektová smyčka, true / buffered bypass

Dánská firma T.C. Electronic byla založena v roce 1976 s cílem vyvíjet, vyrábět a prodávat audio techniku první třídy, která bude poskytovat trvalou hodnotu zvukovým profesionálům a muzikantům. Své produkty společnost nabízí nejen v Evropě ale pomocí dceřiných společností také v Severní Americe, Číně a Japonsku. Další trhy pokrývají nezávislí distributoři.
TC Electronic se soustřeďují na nové technologie. V současné době jsou leaderem nejen v digitálním zpracování zvuku, ale také v dalších aspektech hudebního světa jako je například digitální zesilování a síťování.
 
Efektový pedál Sentry Noise Gate neboli hlídkující šumová brána zajistí Vašemu signálu klid na práci. Efektivně se postará o naprostou eliminaci jakéhokoli nežádoucího a rušivého šumu a spolehlivě zaručí zachování dynamiky díky vyspělé technologii založené na stejných algorytmech, jaké obsahuje špičkový profesionální masteringový software System 6000.
K dispozici jsou dva režimy Gate (tradiční „single-band“ gate) a Hiss neboli tvz. Hard gate (efektivnější vícepásmový „multi-band“ režim) a v neposlední řadě také funkce TonePrint – tedy libovolný specifický preset, který je možné si stáhnout z webu výrobce.
Ovládání pedálu probíhá skrze ovladače Threshold (nastavení úrovně signálu pro spuštění efektu), Damp (nastavení „síly“ efektu) a Decay (nastavení rychlosti nástupu efektu).
Pedál je taktéž vybaven efektovou smyčkou pro co nejvhodnější zapojení do řetězce (např. zkreslujících efektů) nebo pro kreativní propojení šumové brány s jinými nástroji (např. s kopákem).
Dle způsobu zapojení pedálu (samostatně / v pedalboardu / v kombinaci s aktivními snímači nebo více či méně kvalitním kabelem, atp.) je k dispozici přepínač módů True Bypass / Buffered Bypass
 
• Kytarový efekt – šumová brána 
• 2 režimy (Gate / Hiss)
• Funkce TonePrint
• Efektová smyčka
• Módy True Bypass / Buffered Bypass
• USB 
• Konektory: 4x TRS (In; Out; Send; Return), mini USB, vstup pro adaptér
• Napájení: baterie / AC adaptér (není součástí balení)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TC ELECTRONIC Sentry Noise Gate zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.