TC ELECTRONIC RH 750

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 18 090 Kč
Cena bez DPH 14 950 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-1%
Doporučená s DPH 18 359 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: TCE.990010051
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Baskytarový zesilovač, výkon: 750 W, čtyřpásmový ekvalizér, kompresor SpectraComp, simulace lampového zvuku TubeTone, ovladač TweeterTone, 3 uživatelské paměťové pozice s nastavením úrovně, zabudovaná ladička, funkce Mute, efektová smyčka, sluchátkový výstup

Dánská firma T.C. Electronic byla založena v roce 1976 s cílem vyvíjet, vyrábět a prodávat audio techniku první třídy, která bude poskytovat trvalou hodnotu zvukovým profesionálům a muzikantům. Své produkty společnost nabízí nejen v Evropě ale pomocí dceřiných společností také v Severní Americe, Číně a Japonsku. Další trhy pokrývají nezávislí distributoři.
TC Electronic se soustřeďují na nové technologie. V současné době jsou leaderem nejen v digitálním zpracování zvuku, ale také v dalších aspektech hudebního světa jako je například digitální zesilování a síťování.

RH750 je vlajkovou lodí mezi kompaktními baskytarovými zesilovači značky T.C. Electronic. Jeho výkon činí 750 W, takže si s ním vystačíte na jakémkoli pódiu.
Z obvyklých zvukových nastavení zesilovač nabízí čtyřpásmový ekvalizér (basy, nižší středy, vyšší středy, výšky) a samozřejmě ovladač zkreslení Gain a ovladač celkové hlasitosti Master Level.
Pro dosažení kýženého zvuku jsou však k dispozici také specifické funkce firmy TC Electronic.
Jedná se o kompresor SpectraComp s inteligentní „multi-band“ technologií, jež postihuje zvukové spektrum ve třech samostatných rovinách a zajišťuje tak plnohodnotnou kompresi bez dotčení dynamiky či barvy tónu.
Dále je možno využít simulace lampového zvuku TubeTone, kterážto narozdíl od běžných lampových simulací (využívajících například jedné předzesilovací elektronky) funguje na principu simulace předzesilovací sekce a koncové sekce zvlášť. S touto funkcí je možné hravě dosáhnout zvuku lampového aparátu od jemně zabarveného až po pořádně vybuzeného.
Praktickou funkcí je bezpochyby potenciometr TweeterTone, který umožňuje pohodlně ovládat nastavení hlasitosti vysokofrekvenční horny připojeného reproboxu přímo z předního panelu zesilovače. Není tedy nutné, aby se hráč musel komplikovaně prodírat k zadní – a zohýbat se ke spodní části svého aparátu, dostane-li chuť pracovat se zvukem reproboxu.
Tato veškerá uživatelská zvuková nastavení pak lze ukládat do tří paměťových pozic, které se jednoduše přepínají spínači na předním panelu zesilovače. Každá pozice umožňuje nastavení vlastní hlasitostní úrovně. Obzvláště praktická funkce například pro hráče, kteří během vystoupení používají několik nástrojů a nebo pro ty, kterým zkrátka jeden zvuk po celou dobu nestačí.
Zesilovač je rovněž vybaven efektovou smyčkou, jejíž vstupní a výstupní konektory mohou taktéž sloužit pro propojení zesilovače s druhým RH750 a navýšit tak výkon do obřích hodnot.
Dalšími výhodami tohoto zesilovače jsou – zabudovaná ladička, jež se automaticky aktivuje při spuštění funkce Mute (vypnutí výstupního signálu); sluchátkový výstup; vstup AUX pro externí zvuková zařízení; symetrický linkový výstup XLR a také digitální výstup XLR s přepínačem Pre / Post (nastavení signálu bez / včetně vlivu ekvalizéru), které poslouží k připojení zesilovače přímo k PA systému respektive počítačovému audio interface.
Na zadním panelu se pak nachází jeden výstup Speakon/TRS pro připojení jednoho až tří reproboxů – ideálně kterékoli reproboxy z řady RS či s minimální impedancí 4 Ohmy. A nechybí zde ani vstup pro footswitch RC-4, jímž lze ovládat paměťové pozice a funkci Mute – footswitch proto prozíravě nabízí i indikaci ladičky.

• Baskytarový zesilovač řady RH
• Výkon: 750 W
• Čtyřpásmový ekvalizér
• Kompresor SpectraComp
• Simulace lampového zvuku TubeTone
• Ovladač TweeterTone pro nastavení hlasitosti horny připojeného reproduktoru
• 3 uživatelské paměťové pozice s vlastním nastavením úrovně
• Zabudovaná ladička
• Funkce Mute
• Efektová smyčka / Breaking point pro připojení druhého zesilovače RH750; 2x jack 6,3 mm
• Sluchátkový výstup; jack 3,5 mm
• Vstup AUX; 2x cinch (RCA)
• Symetrický linkový výstup XLR s přepínačem Pre/Post
• Digitální výstup XLR s přepínačem Pre/Post
• 1x výstup Speakon/TRS pro připojení reproboxu
• Impedance: min. 4 Ohmy
• Vstup pro footswitch RC-4
• Rozměry (mm): 290 (šířka), 66 (výška), 275 (hloubka)
• Hmotnost: 4 kg

alternativní obrázky: TC ELECTRONIC RH 750

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TC ELECTRONIC RH 750 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.