TASCAM US-2x2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 290 Kč
Cena bez DPH 2 719 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-8%
Doporučená s DPH 3 590 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM US-2x2-CU
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB zvuková karta, 2 vstupy / 2 výsupy, vzorkovací frekvence 44,1 až 96 kHz, 2 × mikrofonní XLR / linkový a nástrojový vstup ¼“ jack, 2 × linkový výstup, sluchátkový výstup, MIDI rozhraní, podpora Windows a MAC + přenosných zařízení s iOS, součástí balení je software SONAR X3 LE a LIVE 9 Lite, USB kabel

 
TASCAM US-2x2
 
TASCAM US-2x2 je USB audio / MIDI rozhraní se dvěma vstupními a dvěma výstupními audio kanály. Interface je vybavený předzesilovači Ultra-HDDA, kombinovanými linkovými / mikrofonními vstupy s přepínatelnou citlivostí a symetrickými výstupy. Spolupracuje s operačními systémy Windows, Mac OS a mobilními iOS zařízeními. Díky kompaktním rozměrům, robustní hliníkové konstrukci a možnosti napájení přes USB konektor je zvuková karta ideálním partnerem při mobilním nahrávání. Součástí balení je aplikace Cubase LE.
 
Vlastnosti
Přístroj umožňuje záznam zvuku v rozlišení24 bit / 96 kHz. K dispozici jsou dva analogové vstupy s kombinovanými konektory XLR/TRS, Ultra-HDDA předzesilovači a phantomovým napájením. Výstupní signál je směrován do dvou analogových symetrických výstupů s konektory TRS. Na čelním panelu jsou umístěny potenciometry pro nastavení zisku (GAIN), přepínače vstupní úrovně (MIC/LINE x INST), sluchátkový výstup a ovladače hlasitosti. Propojení se syntezátory a dalším hardwarovým vybavením umožňuje standardní MIDI rozhraní.
 
Audio rozhraní pro PC / Mac / iOS (Computer Audio)
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů používaných jako audio / MIDI rozhraní pro počítače (PC / Mac) a iOS zařízení (iPad, iPhone, iPod). Uživatel si může v rámci řady Computer Audio zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od jednoduchého převodníku určeného k připojení mikrofonu nebo hudebního nástroje k chytrému zařízení až po profesionální dvacetikanálové USB audio rozhraní vybavené špičkovými předzesilovači TASCAM Ultra-HDDA.
 
Specifikace
•    Rozlišení: 16/24-bit, 44,1/48/88,2/96 kHz
•    Analogové vstupy: 2x kombinovaný XLR/TRS s Ultra-HDDA předzesilovači, phantomovým napájením a volitelnou citlivostí (MIC/LINE x INST)
•    Analogové výstupy: 2x 6,3mm TRS jack 
•    Sluchátkový výstup: 6,3mm stereo jack s ovladačem hlasitosti
•    MIDI IN, MIDI OUT: pětipinové DIN konektory
•    USB typ B (USB 2.0 High Speed / 480 MBit/s)
•    Podporované standardy: ASIO 2.0, WDM (MME), Core Audio, Core MIDI
•    Frekvenční rozsah
    20 Hz – 20 kHz +0 dB/–0,3 dB (–0,1 dB / 20 kHz) pro 44,1 kHz a 48 kHz, JEITA 
    20 Hz – 40 kHz +0 dB/–0,3 dB (–0,2 dB / 40 kHz) pro 88,2 kHz a 96 kHz, JEITA
•    S/N ratio: >101 dB
•    Zkreslení: <0,003%
•    Přeslech: >95 dB
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM US-2x2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.