TASCAM US-2x2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 960 Kč
Cena bez DPH 2 446 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-20%
Doporučená s DPH 3 690 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM US-2x2-CU
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB zvuková karta, 2 vstupy / 2 výsupy, vzorkovací frekvence 44,1 až 96 kHz, 2 × mikrofonní XLR / linkový a nástrojový vstup ¼“ jack, 2 × linkový výstup, sluchátkový výstup, MIDI rozhraní, podpora Windows a MAC + přenosných zařízení s iOS, součástí balení je software SONAR X3 LE a LIVE 9 Lite, USB kabel

Tascam US-2x2 je externí 2 in / 2 out zvuková karta s rozhraním USB 2.0, která zaujme elegantním desktop provedením s ergonomickým designem, hliníkovými bočnicemi a především vynikajícím zvukem.
Karta je vybavená dvojící vysoce kvalitních mikrofonních předzesilovačů HDDA (High Definition Discrete Architecture) postavených z výběrových součástek (např. operační zesilovače NE5532), které poskytují širší frekvenční odezvu, vysoký odstup signál / šum a nízké harmonické zkreslení.
Na čelním panelu jsou k dispozici dva kombinované konektory XLR / ¼“ jack s možností fantomového napájení +48 V pro kondenzátorové mikrofony nebo připojení linkových signálů. Tyto vstupy navíc umí zpracovat vysokoimpedanční nástrojový signál (elektrická kytara, baskytara). Pro tyto potřeby je každý ze vstupů vybaven přepínači impedance MIC/LINE – INST. Oba vstupy mají vlastní potenciometr GAIN. Přítomnost vstupního signálu značí zelená LED dioda, v případě přebuzení vstupního obvodu se rozsvítí červená kontrolka.
K výstupu slouží dvojice ¼“ jack konektorů na zadním panelu. Samozřejmostí je i sluchátkový výstup. Oba výstupy mají nezávislý potenciometr hlasitosti. Potenciometr MONITOR BALANCE umožňuje nastavit poměr zvuku z fyzických vstupů se zvukem z PC, připojení USB signalizuje oranžová kontrolka. Nechybí zde ani rozhraní MIDI, které umožní připojení klávesových nástrojů a kontrolerů, padů, samplerů atd.
Karta disponuje vlastním ovladačem ASIO a je vhodná pro platformy Windows i MAC. Navíc podporuje i přenosná zařízení s iOS, takže kartu je možné připojit k vašemu iPadu nebo iPhone. V případě připojení k USB není potřeba AC adaptér.
Balení dále obsahuje bundle software v podobě programů Cakewalk SONAR X3 LE a Ableton LIVE 9 Lite. Součástí je také USB kabel.
 
Technické údaje:
• AD / DA převodníky: 24-bit / 96 kHz
• Frekvenční rozsah: 20 Hz – 40 kHz
• THD: 0.003% a méně
• EIN: -127 dBu a méně
• Odstup signál / šum: 101 dB nebo více
• Crosstalk: 95 dB a více
• Vstupní impedance XLR (mikrofonní vstup): 2,2 kOhm
• Vstupní impedance, ¼“ jack (line): 1,5 kOhm
• Vstupní impedance, ¼“ jack (instrument): 1MOhm
• Výstupní impedance ¼“ jack: 110 Ohm
• Vstupy: 2 x kombinovaný XLR / ¼“ jack
• Linkový výstup: 2 x ¼“ jack
• Sluchátkový výstup: 1/4“ jack
• Bundle software
• Rozměry: 186 x 65 x 160 mm
• Hmotnost: 1.1 kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM US-2x2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.