TASCAM US-20X20

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 350 Kč
Cena bez DPH 9 380 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-15%
Doporučená s DPH 13 390 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM US-20X20
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Multikanálové audio rozhraní s USB3 sběrnicí

 
TASCAM US-20x20
 
TASCAM US-20x20 je USB audio / MIDI rozhraní s dvaceti vstupními a dvaceti výstupními audio kanály. Interface je vybavený mikrofonními předzesilovači Ultra-HDDA, symetrickými analogovými a digitálními koaxiálními a optickými vstupy a výstupy. Spolupracuje s operačními systémy Windows, Mac OS a s iOS zařízeními, ve standalone režimu funguje jako vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovač. Vestavěný DSP mixážní pult umožňuje digitální zpracování signálu s nízkou latencí. Zařízení je konstrukčně uzpůsobeno pro montáž do racku (výška 1U).
 
Vlastnosti
Přístroj umožňuje záznam zvuku v rozlišení24 bit / 192 kHz. Analogová část disponuje deseti symetrickými vstupy (8x kombinované XLR/TRS s Ultra-HDDA předzesilovači a phantomovým napájením, 2x TRS s přepínatelnou citlivostí) a deseti symetrickými výstupy s konektory TRS. Digitální rozhraní reprezentují koaxiální a optické vstupy a výstupyDSP mixážní pult nabízí kromě standardních ovládacích prvků (Volume, Mute, Solo, Pan, Phase, Aux) na každém kanálu čtyřpásmový parametrický ekvalizér, kompresor a efektovou jednotku s Reverbem. Na čelním panelu jsou umístěny otočné potenciometry pro nastavení úrovně signálu a dva sluchátkové stereo výstupy se samostatnými ovladači hlasitosti. Propojení se syntezátory a dalším hardwarovým vybavením umožňuje standardní MIDI rozhraní.
 
Audio rozhraní pro PC / Mac / iOS (Computer Audio)
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů používaných jako audio / MIDI rozhraní pro počítače (PC / Mac) a iOS zařízení (iPad, iPhone, iPod). Uživatel si může v rámci řady Computer Audio zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od jednoduchého převodníku určeného k připojení mikrofonu nebo hudebního nástroje k chytrému zařízení až po profesionální dvacetikanálové USB audio rozhraní vybavené špičkovými předzesilovači TASCAM Ultra-HDDA.
 
Specifikace
•    Rozlišení: 
    USB 3.0: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz
    USB 2.0: 44,1/48/88,2/96 kHz
•    Analogové vstupy: 
    8x XLR s Ultra-HDDA předzesilovači a phantomovým napájením
    2x 6,3mm TRS s volitelnou citlivostí -10 dBV / + 4 dBu 
•    Digitální vstupy: 
    1x koaxiální RCA (S/PDIF)
    1x optický S/MUX  (Multi-channel optical format S/MUX / 88,2 kHz, 96 kHz, 176,4 kHz,192 kHz)
•    Analogové výstupy: 
    10x 6,3mm TRS jack 
•    Digitální výstupy:  
    1x koaxiální RCA (S/PDIF nebo AES/EBU)
    1x optický S/MUX (Multi-channel optical format S/MUX / 88,2 kHz, 96 kHz, 176,4 kHz,192 kHz)
•    Sluchátkové výstupy: 2x 6,3mm stereo jack, každý s ovladačem hlasitosti
•    MIDI IN, MIDI OUT: pětipinové DIN konektory
•    USB 3.0 B, Super Speed (5 GBit/s)
•    Podporované ovladače: 
    Windows: USB Audio Class 2.0, ASIO 2.0, WDM (MME), MIDI
    Mac: Core Audio, Core MIDI
•    Frekvenční rozsah
    44,1/48 kHz: 20 Hz – 20 kHz, ±0,5 dB (JEITA)
    88,2/96 kHz: 20 Hz – 40 kHz, ±0,5 dB (JEITA)
    176,4/192 kHz: 20 Hz – 80 kHz, ± 5 dB (JEITA)
•    S/N ratio: >104 dB
•    Zkreslení: <0,004%
•    Přeslech: >100 dB
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM US-20X20

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM US-20X20 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
Kacin   |   poslat email   |  10. ervence 2016, 01:02

dobry den
Bude tato zvukova karta kompletne funkcni s ipadem air2.
Nyni pres iodock2 a app cubasis nahravam bez latence. Jen potrbuji vice vstupu a vystpu.
Je potreba treba jeste nejaky specialni kabel?
Nebo jakou by jste spise doporucili zvukovou kartu?

avatar
cmm   |   poslat email   |  13. jna 2016, 12:39

odpověď na předchozí:

iConnect AUDIO4+ umí současně připojit a navzájem řídit iPad (včetně jeho napájení!) plus notebook/tablet s Win plus midi zařízení a má 4 audio vstupy. Nebo Alesis iOmix - 4 vstupy, napájí iPad ale nemá MIDI na rozdíl od iOdock2. Nebo jakékoli zvukovky s USB2/USB3 CC (class compliant): tahle Tascam US 20x20, Zoom UAC-8, Steinberg UR44 atd, všechny tyto ale nenapájí iPad, takže je nutné časté přerušení práce na dobíjení iPadu. Externí USB rozbočovače (huby) pro současné napájení a přenos dat přes USB s iPadem spíše nefungují. Pro 100% komfort práce doporučuju jednoznačně kartu co nabíjí iPad a aplikaci Auria (plnou, ne LE) místo Cubasis. Včetně VST pluginu AutoTune za pouhých 5€ v rámci Auria FX vybavení. Výsledek je stejně dokonalé ladění zpěváka nebo i nástrojové linky (dechy) jako v profi verzi Cubase s Antares Autotune na PC.

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.