TASCAM SERIES 208i

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 10 490 Kč
Cena bez DPH 8 669 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: TAS.TASCAM Series 208i
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB zvuková karta, 20 IN/8 OUT, 24-bit/192 kHz, MIDI převodník, DSP mix

 
TASCAM SERIES 208i
 
TASCAM SERIES 208i je profesionální USB audio / MIDI rozhraní s 20 x 8 vstupními / výstupními kanály. Čtyři analogové vstupy schopné zpracovat mikrofonní, linkový nebo nástrojový signál jsou osazeny předzesilovači Ultra-HDDA, které poskytují transparentní a přirozený zvuk v rozlišení až 24 bit / 192 kHz. Interface disponuje interní DSP jednotkou se softwarovým mixážním pultem, který je na každém kanálu vybavený kompresorem, čtyřpásmovým ekvalizérem a reverbem. Součástí balení je bohatá softwarová výbava.
 
Vlastnosti
Zvuková karta umožňuje záznam zvuku v rozlišení24 bit / 192 kHz. K dispozici jsou čtyři analogové (TRS/XLR) a šestnáct digitálních (ADAT nebo S/MUX) vstupů. Výstupní signál může být směrován do osmi analogových (TRS) výstupů. Čelní panel je osazený potenciometry pro nastavení zisku (GAIN), přepínači citlivosti (INST/MIC/LINE), spínači phantomového napájení, sluchátkovými výstupy a ovladači hlasitosti. Monitorování síly signálu mají na starosti kontrolní LED diody. Komunikaci s ostatními studiovými přístroji obstarává MIDI rozhraní a synchronizační terminál BNC pro WordClock. Součástí výbavy je softwarový balíček zahrnující DAW aplikace Steinberg Cubase LE, Cubasis LE, masteringový software T-RackS a efekty IK Multimedia AmpliTube.
 
Audio rozhraní pro PC / Mac / iOS (Computer Audio)
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů používaných jako audio / MIDI rozhraní pro počítače (PC / Mac) a iOS zařízení (iPad, iPhone, iPod). Uživatel si může v rámci řady Computer Audio zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od jednoduchého převodníku určeného k připojení mikrofonu nebo hudebního nástroje k chytrému zařízení až po profesionální dvacetikanálové USB audio rozhraní vybavené špičkovými předzesilovači TASCAM Ultra-HDDA.
 
Specifikace
•    Rozlišení: 16/24 bit, 44,1/48/88,2/96/176,4 kHz/192 kHz
•    Analogové vstupy: 4x kombinovaný XLR/TRS s Ultra-HDDA předzesilovači, phantomovým napájením a volitelnou citlivostí (MIC/LINE/INST)
•    Analogové výstupy: 8x 6,3mm TRS jack 
•    Sluchátkové výstupy: 2x 6,3mm stereo jack s ovladačem hlasitosti
•    Optické vstupy: 2x (kompatibilita ADAT a S/MUX)
•    MIDI IN, OUT: pětipinové DIN konektory
•    WORD CLOCK IN/OUT: BNC konektory  
•    USB typ B (USB 2.0 High Speed / 480 MBit/s)
•    Podporované standardy: 
    Windows: USB Audio Class 2.0, ASIO 2.2, WDM (MME), MIDI
    Mac: Core Audio, Core MIDI
    iOS device: Core Audio for iPhone
•    Frekvenční rozsah
    20 Hz – 20 kHz +0 dB/–1 dB pro 44,1 kHz a 48 kHz
    20 Hz – 40 kHz +0 dB/–2 dB pro 88,2 kHz a 96 kHz
    20 Hz – 80 kHz +0 dB/–10 dB pro 176,4 kHz a 192 kHz
•    S/N ratio: >106 dB
•    Zkreslení: <0,005%
•    Přeslech: >95 dB
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM SERIES 208i

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TASCAM SERIES 208i zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.