TASCAM DR-70D

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 520 Kč
Cena bez DPH 5 388 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 7 790 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 7 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DR-70D
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Vysoce kvalitní mobilní audio recorder pro DSLR fotoaparáty, nahrávání až 4 stop, ukládání na paměťové karty SD /SDHC/SDXC, kvalita záznamu 44.1/48/96kHz, 16/24bit BWF / WAV, špičkové analogové audio obvody, vestavěný stereo mikrofon s kulovou charakteristikou, analogové vstupy: 4x XLR/ ¼“ jack, 1/8“ jack (EXT IN), 1/8“ jack (CAMERA in), analogový výstup: 1x 1/8“ jack (CAMERA out / LINE out), funkce Back-up safety track, funkce SLATE pro synchronizaci obrazu a zvuku, odolné zpracování těla, malé rozměry a nízká hmotnost

Tascam DR-70D je vysoce kvalitní mobilní audio recorder určený pro filmování s moderními DSLR zrcadlovými fotoaparáty.
V současné době se jedná o nejkvalitnější řešení záznamu zvuku při pořizování videa z vaší zrcadlovky, čemuž odpovídá i pozitivní kritika a ocenění, která tento výrobek dostal.
DR-70D nahrává až 4 stopy v rozlišení 96kHz/24-bit na paměťové karty SD, SDHC a moderní SDXC. Audio obvody rekordéru jsou vybaveny špičkovými součástkami. HDDA mikrofonní předzesilovače dosahující EIN -120 dBu a v kombinaci se špičkovými AD převodníky Cirrus Logic (mj. stejné jsou i v kapesním recorderu Tascam DR-40) poskytují ultimátní kvalitu pro nejnáročnějšího uživatele. Kvalitní signálové cestě pak napomáhají i špičkové operační zesilovače NE5532.
Oproti levnějšímu modelu DR-60D je DR-70D vybaven dvojící vestavěných mikrofonů s kulovou charakteristikou, které poskytují vynikající základ pro kvalitní ozvučení jakéhokoli videa. Dále jsou k dispozici 4 kombinované konektory XLR / ¼“ jack s  fantomovým napájením +24/+48V, stereo mikrofonní vstup EXT IN 1/8“ stereo jack umožňující snímat signál z kamerového mikrofonu až do hlasitosti +10dBV, konektory 1/8“ camera in a out (též linkový výstup) a jeden sluchátkový výstup 1/8“ jack.
Záznam je možný v několika módech dle aktuální potřeby (kanál 1 - mono, kanál 2 -mono, kanály 3+4 stereo, dále: MONO/DUAL MONO, STEREO/DUAL STEREO, 2MIX/DUAL 2MIX. Lze nahrávat až 4 stopy najednou, přičemž interní mix dovoluje každé ze 4 stop nastavit panoramu, hlasitost (citlivost) a aplikovat limiter či low-cut filtr (s variabilním nastavením 40, 80, 120 Hz) či delay pro kompenzaci vzdálenosti mezi mikrofony. Je zde i funkce „Back-up safety track“, která umožňuje redundantní záznam s nastavením -6dB / -12dB pro případ, že by při záznamu v hlavní stopě došlo ke zkreslení signálu v závislosti na nastavení zisku předzesilovače či náhlému zvýšení snímaného zvuku.
Ovládání DR-70D je navrženo speciálně pro DSLR Audio pro záznam videa. Všechna tlačítka jsou určena speciálně pro tichý chod a eliminaci nežádoucích zvuků při manipulaci a natáčení. Tlačítko QUICK umožňuje snadný přístup k různým funkcím. Funkce MARK slouží k pohybu mezi označenými lokacemi záznamu. Funkce SLATE obsahuje tónový generátor, který slouží jako reference při srovnávání obrazové a zvukové složky záznamu. Automatický mód nastaví slate tón na začátku či začátku i konci záznamu. Manuálně lze přidat tón kdykoli během záznamu tlačítkem SLATE.
Mezi další výhody patří možnost uchycení mezi stativ a fotoaparát. Odolné zpracování těla, malé rozměry a nízká hmotnost. Mezi volitelné příslušenství patří dálkové ovládání RC-10, footswitch RC-3F, bateriový pack a AC adapter.

Technické údaje:
• nahrávací médium: paměťová karta SD / SDHC / SDXC
• formát: BWF, WAV
• kvalita: 44.1/48/96kHz, 16/24bit
• Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
• Vstupní impedance: 2 kOhm (mic), 10 kOhm (line, camera)
• Výstupní impedance: 200 Ohm (line, camera)
• Výstupní impedance: 1.6k Ohm (RL:2.2kΩ, Vcc:2.5V)
• Odstup signál/šum: 92 dB a více
• THD: méně než 0.02%
• EIN: -120 dBu
• Analogové vstupy: 4x XLR/ ¼“ jack, 1/8“ jack (EXT IN), 1/8“ jack (CAMERA in)
• Analogový výstup: 1x 1/8“ jack (CAMERA out / LINE out)
• Sluchátkový výstup: 1/8“ jack
• Napájení: 4 x AA baterie (AC adapter, battery pack – volitelné příslušenství)
• Rozměry: 169 mm × 55 mm × 107 mm
• Hmotnost: 625 g (včetně baterií)

alternativní obrázky: TASCAM DR-70D

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DR-70D zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
Pavel Detař   |   poslat email   |  14. srpna 2015, 03:56

Dá se to napojit na GO PRO?

avatar
Robert   |   poslat email   |  22. listopadu 2015, 08:02

Je možné někde po pořízení záznamu editovat v PC jednotlivé stopy ? Nenašel jsem k tomu žádné doporučení a návod. Neznám formát BWF, zdali to umožňuje.

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.