TASCAM DR-44WL

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 930 Kč
Cena bez DPH 5 727 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-7%
Doporučená s DPH 7 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DR-44WL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný audio recordér s wifi připojením, 4-kanálový záznam, nahrávání a přehrávání formátů: BWF a WAV až 24bit/96kHz - MP3 až 48kHz/320kbit, vysoké SPL 132 dB - ideální i pro nahrávání hlasitých zdrojů,  Wi-Fi pro plné dálkové ovládání – streaming + přehrávání a přenos souborů mezi PC / mobilem / tabletem apod., kompatibilní se zařízeními Android i iOS, free aplikace DR Control,  kvalitní X/Y kardioidní stereo mikrofony, plně grafický podsvícený displej, fantomové napájení pro externí kondenzátorové mikrofony, reverb, záznam na micro SD/SDHC/SDXC karty (4GB karta v balení)

Firma Tascam je zcela jistě průkopníkem v oblasti přenosných nahrávacích zařízení. Jasným důkazem této skutečnosti je nový model Tascam DR-44WL - 4 stopý kapesní recordér, který kromě tradičních funkcí přináší zejména implementaci WiFi rozhraní. Díky bezdrátovému přenosu je možné nahrávací zařízení spojit s vašim smartphone, tabletem či PC a pohodlně přenášet soubory, streamovat audio nebo dokonce ovládat funkce rekordéru díky free aplikaci DR Control, která je dostupná pro Android či iOS. Dosah bezdrátového přenosu je až 20 m, můžete tedy svůj rekordér umístit do ideální pozice a nahrávání pak řídit pohodlně ze svého mobilu.
Celý interface pak doplňuje oproti minulosti větší podsvětlený displej s rozlišením 128 x 128 pix, který zobrazuje mnoho užitečných funkcí.

Vestavěné kondenzátorové mikrofony s kardioidní charakteristikou jsou pevně nastaveny do polohy XY a poskytují věrný stereo obraz bez fázových problémů. Jsou schopny pojmout zvuk s akustickým tlakem až 132 dB, takže se hodí i pro nahrávání hlasitých koncertů, kapelních zkoušek nebo pro pořizování ruchových vzorků. Kromě interních mikrofonů lze pro záznam využít i dva externí kombinované vstupy s konektorem XLR / ¼“ jack, ty mohou sloužit pro připojení i kondenzátorových mikrofonů vyžadující fantomové napájení či linkových signálů. Díky tomu lze využít plného potenciálu nahrávání až do 4 jednotlivých stop současně.
Na celkově výjimečné zvukové parametry mají vliv i mikrofonní předzesilovače a AD / DA převodníky. Architektura i audio kodeky jsou postaveny na obvodu CIRRUS LOGIC CS42L52, který je mj. optimalizován i pro nízkou spotřebu a tedy vyšší životnost baterie.
Převodníky umožňují nahrávat v nekomprimovaném formátu (Linear PCM) WAV nebo BWF na samplovací frekvenci 44,1/48/96 KHz s bitovým rozlišením 16 nebo 24-bit. Mp3 je možno nastavit na kompresi s datovým tokem 32/64/128/192/256/320 kbps. Délka záznamu je limitovaná pouze kapacitou vložené SD/SDHC karty (až 128 GB), v základu výrobce dodává SD kartu o kapacitě 4 GB.
K dispozici je několik recording funkcí: MTR neboli Multitrack umožňuje tvorbu vícestopých demosnímků např. za použití dvou vestavěných mikrofonů a dvou externích zdrojů. Dual format umožňuje nahrávat soubory v nekomprimované a komprimované kvalitě zároveň, optimalizace Automatic Level zahrnuje redukci signálových špiček (limiter), nastavitelný Low-cut filter na frekvencích 40/80/120 a 220 Hz, pre-recording buffer zaznamenává 2s před stiskem tlačítka REC, automatické nahrávání v závislosti na detekci okolního zvuku, dále funkce automatické značky ad.
Nahrané soubory lze opatřit markery a na jejich základě je třeba rozdělit (funkce divided)
Již pořízený nebo právě probíhající záznam je možné obohatit o dozvukový efekt Reverb, na výběr je několik presetů jako Hall, Room apod.
Analogový výstup je zde zastoupen konektorem 1/8“ jack a slouží jako sluchátkový či linkový. Pro rychlý monitoring slouží vestavěný reproduktor.
V případě že nechce nebo nemůžete použít WiFi rozhraní pro přenos souborů je zařízení vybaveno mini USB rozhraním.

Technické údaje:
• Záznam souborů na SD/SDHC/SDXC (max. 128 GB)
• Formát nahrávání WAV/BWF: 44.1kHz/48kHz/96kHz / 16/24 bit
• Formát nahrávání MP3: 44.1kHz/48kHz / 32k/64k/96k/128k/192k/256k/320k bps
• 2x vestavěný kondenzátorový XY mikrofon (kardioidní charakteristika)
• 2x eterní kombinovaný vstup XLR / ¼“ jack s fantomovým napájením a volitelnou linkovou impedancí
• SPL: 132 dB
• Vstupní impedance (ext. IN): 2.2 kOhm
• Linkový / sluchátkový výstup: 1/8“ jack
• Vestavěný reproduktor
• Reverb
• WiFi rozhraní pro přenos a playback souborů a dálkové ovládání recordéru
• Free aplikace DR Control pro Android a iOS zařízení
• Mini USB rozhraní
• Napájení: 4x AA baterie (výdrž až 16 hodin), mini USB nebo adaptér
• Rozměry: 79 x 162.2 x 42.5 mm
• Hmotnost: 251 g (bez baterií)
 

alternativní obrázky: TASCAM DR-44WL

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DR-44WL zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.