TASCAM DR-40X

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 290 Kč
Cena bez DPH 4 372 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DR-40X
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný stereo rekordér na karty SD/SDHC, 24 bit, WAV, MP3, USB 2.0

 
TASCAM DR-40X
 
TASCAM DR-40X je čtyřkanálový přenosný rekordér určený pro záznam zvuku ve formátu MP3, WAV a BWF s rozlišením až 24 bit / 96 kHz. Je vybavený stereo párem kondenzátorových mikrofonů (s nastavitelnou konfigurací AB nebo XY) s vysokou citlivostí a kardioidní směrovou charakteristikou. K dispozici jsou navíc dva XLR/TRS vstupy s phantomovým napájením pro externí mikrofony. Kromě mobilního nahrávání lze rekordér využít také jako USB audio rozhraní s 2 x 2 vstupními / výstupními kanály, které najde uplatnění při živém streamingu nebo při tvorbě podcastů ve studiové kvalitě.
 
Vlastnosti
Jako paměťové médium využívá rekordér karty microSD/SDHC/SDXC s kapacitou až 128 GB. Pro vytvoření kvalitní nahrávky je k dispozici low cut filtr (na frekvencích 40 Hz, 80 Hz, 120 Hz a 220 Hz) k odstranění nízkofrekvenčních ruchů a automatická kontrola úrovně signálu (s režimy Peak Reduction, Auto Level, Limiter) zamezující zkreslení zvuku. Vestavěné kondenzátorové mikrofony jsou schopny zpracovat signál s akustickým tlakem až 125 dB. Funkce auto recording spouští záznam v momentě, kdy hlasitost nahrávaného zdroje dosáhne nastavené limitní úrovně. Použít lze také klasický časovač (5 nebo 10 sekund). Pre-recording buffer s dvousekundovou pamětí umožňuje zahájení záznamu dvě sekundy před stiskem startovacího tlačítka. Pro přehrávání je záznamník vybavený vestavěným reproduktorem a sluchátkovým / linkovým výstupem (3,5mm stereo jack). Jako komunikační rozhraní slouží LCD displej. Na výsledný zvuk lze aplikovat efekt reverb (6 presetů), hudebníci ocení vestavěnou chromatickou ladičku. Rekordér je možné napájet třemi AA bateriemi (až po dobu 15 hodin), prostřednictvím AC adaptéru nebo přes konektor USB.
 
Rekordéry řady DR
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů určených pro záznam a přehrávání zvuku. V rámci řady DR jsou k dispozici přenosné rekordéry určené jak pro jednoduché mobilní nahrávání, tak pro profesionální využití v rozhlasovém a televizním vysílání. Uživatel si může zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od základních kapesních modelů až po profesionální vícestopá nahrávací zařízení. Všechny rekordéry se vyznačují intuitivním ovládáním, bohatou funkční výbavou a kvalitním zpracování zaručujícím vysokou odolnost při terénní práci.
 
Specifikace 
•    Podporovaná média: microSD (64 MB - 2 GB), microSDHC (4 - 32 GB), microSDXC (48 -128 GB)
•    Formát nahrávky: 
    BWF: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
    WAV: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
    MP3: 44,1k/48 kHz, 32/64/96/128/192/256/320 Kbit/s
•    Počet kanálů: 4 (2x stereo)
•    Mikrofonní / Linkový vstup: 2x kombinovaný XLR / TRS
•    Linkový / Sluchátkový výstup: 3,5mm stereo mini jack
•    Zabudovaný reproduktor 0,3 W (mono)
•    USB: micro, typ B (USB 2.0 HIGH SPEED mass storage class)
•    Konektor dálkového ovládání: 2,5mm TRS jack
•    Frekvenční rozsah: 
    20 Hz - 20 kHz +1/–3 dB (44,1 kHz, MIC/EXT IN to LINE OUT, JEITA) 
    20 Hz - 22 kHz +1/–3 dB (48 kHz, MIC/EXT IN to LINE OUT, JEITA)
    20 Hz - 40 kHz +1/–3 dB (96 kHz, MIC/EXT IN to LINE OUT, JEITA)
•    THD: méně než 0,05 % 
•    S/N ratio: více než 92 dB
•    Napájení: 3x AA baterie, USB, AC adaptér (není součástí – dodáván samostatně jako zvláštní příslušenství)
•    Rozměry: 90 mm x 155 mm x 35 mm
•    Váha: 213 g (bez baterií)
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM DR-40X

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DR-40X zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.