TASCAM DR-40 V2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 940 Kč
Cena bez DPH 3 256 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-16%
Doporučená s DPH 4 690 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DR-40 V2
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný rekordér se 2 mikrofony, převodníky 24-bit / 96kHz, nastavitelná pozice mikrofonů, slot pro microSD / SDHC nebo SDXC kartu, záznam do WAV nebo MP3, dual recording mód, stereo reverb, napájení 3×AA baterií, až 15 h nahrávání, 2GB karta součástí balení

 
TASCAM DR-40 V2
 
TASCAM DR-40 V2 je přenosný rekordér určený pro záznam zvuku ve formátu MP3, WAV a BWF s rozlišením až 24 bit / 96 kHz. Je vybavený stereo párem kondenzátorových mikrofonů (s nastavitelnou konfigurací AB nebo XY) s vysokou citlivostí a kardioidní směrovou charakteristikou, které dovolují zpracovat signál s vysokým akustickým tlakem. K dispozici jsou dále dva XLR/TRS vstupy s phantomovým napájení pro externí mikrofony. Jako paměťové médium využívá rekordér karty microSD/SDHC. Zařízení s kompaktními rozměry a jednoduchým ovládáním lze napájet třemi AA bateriemi, prostřednictvím AC adaptéru nebo přes konektor USB.
 
Vlastnosti
Pro vytvoření kvalitní nahrávky může uživatel využít širokou škálu užitečných funkcí. K dispozici je low cut filtr (na frekvencích 40 Hz, 80 Hz a 120 Hz) k odstranění nízkofrekvenčních ruchů a automatická kontrola úrovně signálu (s režimy Peak Reduction, Auto Level, Limiter) zamezující zkreslení zvuku. Funkce auto recording spouští záznam v momentě, kdy hlasitost nahrávaného zdroje dosáhne nastavené limitní úrovně. Pre-recording buffer s dvousekundovou pamětí umožňuje zahájení záznamu dvě sekundy před stiskem startovacího tlačítka. Pro přehrávání je záznamník vybavený vestavěným kontrolním reproduktorem a sluchátkovým / linkovým výstupem (3,5 mm stereo jack). Jako komunikační rozhraní slouží LCD displej. Hudebník může při práci využít vestavěnou chromatickou ladičku, na výsledný zvuk lze aplikovat efekt reverb.
 
Rekordéry řady DR
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů určených pro záznam a přehrávání zvuku. V rámci řady DR jsou k dispozici přenosné rekordéry určené jak pro jednoduché mobilní nahrávání, tak pro profesionální využití v rozhlasovém a televizním vysílání. Uživatel si může zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od základních kapesních modelů až po profesionální vícestopá nahrávací zařízení. Všechny rekordéry se vyznačují intuitivním ovládáním, bohatou funkční výbavou a kvalitním zpracování zaručujícím vysokou odolnost při terénní práci.
 
Specifikace
•    Podporovaná média: microSD (64 MB - 2 GB), microSDHC (4 - 32 GB)
•    Formát nahrávky: 
    BWF: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
    WAV: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
    MP3: 44,1k/48 kHz, 32/64/96/128/192/256/320 Kbit/s
•    Počet kanálů: 4 (2x stereo)
•    Mikrofonní / Linkový vstup: 2x kombinovaný XLR / TRS
•    Linkový / Sluchátkový výstup: 3,5 mm stereo mini jack
•    Zabudovaný reproduktor 0,3 W (mono)
•    USB Min, typ B (USB 2.0 HIGH SPEED mass storage class)
•    Frekvenční rozsah: 
    20 Hz - 20 kHz +1/–3 dB (44,1 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA) 
    20 Hz - 22 kHz +1/–3 dB (48 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA)
    20 Hz - 40 kHz +1/–3 dB (96 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA)
•    THD: méně než 0,05 % 
•    S/N ratio: více než 92 dB
•    Napájení: 3x AA baterie, USB, AC adaptér (není součástí – dodáván samostatně jako zvláštní příslušenství)
•    Rozměry: 90 mm x 155 mm x 35 mm
•    Váha: 213 g (bez baterií)
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM DR-40 V2

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DR-40 V2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
zdena.holicka@seznam.cz   |  23. jna 2016, 08:15

Prosím o sdělělení zda je návod v řčekém jazyce. Děkuji

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.