TASCAM DR-22WL

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 390 Kč
Cena bez DPH 2 802 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-8%
Doporučená s DPH 3 690 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DR-22WL
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný audio recordér s wifi připojením, stereo záznam, nahrávání a přehrávání formátů: BWF a WAV až 24bit/96kHz - MP3 až 48kHz/320kbit, vysoké SPL 120 dB - ideální i pro nahrávání hlasitých zdrojů,  Wi-Fi pro plné dálkové ovládání – streaming + přehrávání a přenos souborů mezi PC / mobilem / tabletem apod., kompatibilní se zařízeními Android i iOS, free aplikace DR Control,  kvalitní X/Y kardioidní stereo mikrofony, plně grafický podsvícený displej, unikátní ovladač Scene Dial, reverb, záznam na micro SD/SDHC/SDXC karty (4GB karta v balení)

 
TASCAM DR-22WL
 
TASCAM DR-22WL je kapesní rekordér určený pro záznam zvuku ve formátu MP3, WAV a BWF s rozlišením až 24 bit / 96 kHz. Je vybavený stereo párem (X/Y) kondenzátorových mikrofonů s vysokou citlivostí a kardioidní směrovou charakteristikou, které dovolují zpracovat signál s akustickým tlakem až 120 dB. Jako paměťové médium využívá karty microSD/SDHC/SDXC. Zařízení s kompaktními rozměry a jednoduchým ovládáním lze napájet dvěma AA bateriemi, prostřednictvím AC adaptéru nebo přes konektor USB. Pro bezdrátovou komunikaci slouží rozhraní Wi-Fi.
 
Vlastnosti
Pro vytvoření kvalitní nahrávky může uživatel využít širokou škálu užitečných funkcí. K dispozici je low cut filtr (na frekvencích 40 Hz, 80 Hz, 120 Hz nebo 220 Hz) k odstranění nízkofrekvenčních ruchů a automatická kontrola úrovně signálu (s režimy Peak Reduction, Auto Level, Limiter) zamezující zkreslení zvuku. Funkce auto recording spouští záznam v momentě, kdy hlasitost nahrávaného zdroje dosáhne nastavené limitní úrovně. Pre-recording buffer s dvousekundovou pamětí umožňuje zahájení záznamu dvě sekundy před stiskem startovacího tlačítka. Pro přehrávání je záznamník vybavený vestavěným kontrolním reproduktorem a sluchátkovým / linkovým výstupem (3,5 mm stereo jack). Hudebník může při práci využít vestavěný metronom, na výsledný zvuk lze aplikovat efekt reverb. Komunikaci s okolím obstarává rozhraní Wi-Fi, které slouží k dálkovému ovládání rekordéru prostřednictvím aplikace DR CONTROL (iOS/Android), k přenosu souborů a bezdrátovému streamování zvuku
 
Rekordéry řady DR
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů určených pro záznam a přehrávání zvuku. V rámci řady DR jsou k dispozici přenosné rekordéry určené jak pro jednoduché mobilní nahrávání, tak pro profesionální využití v rozhlasovém a televizním vysílání. Uživatel si může zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od základních kapesních modelů až po profesionální vícestopá nahrávací zařízení. Všechny rekordéry se vyznačují intuitivním ovládáním, bohatou funkční výbavou a kvalitním zpracování zaručujícím vysokou odolnost při terénní práci.
 
Specifikace
•    Podporovaná média: microSD (64 MB - 2 GB), microSDHC (4 - 32 GB), microSDXC (64−128 GB)
•    Formát nahrávky: 
     BWF: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
     WAV: 44,1k/48k/96kHz, 16/24 bit
     MP3: 44,1k/48 kHz, 32/64/96/128/192/256/320 Kbit/s
•    Počet kanálů: 2 (stereo)
•    Mikrofonní / Linkový vstup: 3,5 mm stereo mini jack
•    Linkový / Sluchátkový výstup: 3,5 mm stereo mini jack
•    Zabudovaný reproduktor 0,3 W (mono)
•    USB Min, typ B (USB 2.0 HIGH SPEED mass storage class)
•    Frekvenční rozsah: 
     20 Hz - 20 kHz +1/–3 dB (44,1 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA) 
     20 Hz - 22 kHz +1/–3 dB (48 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA)
     20 Hz - 40 kHz +1/–3 dB (96 kHz, EXT IN to LINE OUT, JEITA)
•    THD: méně než 0,05 % 
•    S/N ratio: více než 92 dB
•    Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n (2,4GHz)
•    Napájení: 2x AA baterie, USB, AC adaptér (není součástí – dodáván samostatně jako zvláštní příslušenství)
•    Rozměry: 52 mm × 155 mm × 37 mm
•    Váha: 123 g (bez baterií)
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM DR-22WL

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DR-22WL zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.