TASCAM DP-32SD

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 590 Kč
Cena bez DPH 9 579 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-17%
Doporučená s DPH 13 990 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 7 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DP-32SD
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop, barevný LCD displej, 8 kombinovaných vstupů (pro mikrofony s phantomovým napájením / linka / nástrojový vstup), simultánní záznam až 8-mi kanálů, převodníky 48 kHz / 24-bit, efektová jednotka, barevný display a podsvětlené pady, mnoho editačních funkcí, chromatická ladička, metronom, ukládání na SD/SDHC karty (4GB karta v ceně)

Tascam DP-32SD je přenosné digitální nahrávací zařízení s moderním designem a skvělým zvukem poskytující možnost vytvořit kompletní nahrávku od náběrů přes mix a efektování, až po závěrečný mastering. To vše bez nutnosti připojení k počítači a monitoru.
Výrobky řady Digital Portastudio mají ve sféře nahrávání dlouholetou tradici a v době svého uvedení na trh byly vždy inovativní. Proto i nové modely DP přináší funkce a ovládání, které doposud v Portastudiích nebylo dostupné.
Tascam DP-32SD je vybaven 8-mi kombinovanými mono vstupy XLR / ¼“ jack s možností fantomového napájení +48V, které jsou určeny pro zpracování mikrofonních nebo linkových signálů (vstupní impedance se volí potenciometrem TRIM). K připojení nástroje slouží alternativně poslední vstup, který je opatřen přepínačem LINE/GUITAR, přičemž v poloze LINE pracuje stejně jako zbylé vstupy. DP-32SD umí najednou zaznamenat maximálně 8 mono kanálů nebo 4 stereo. K dispozici je však celkem 8 mono kanálů a dalších 12 se dá nakonfigurovat jako mono či stereo s možností neomezených kombinací. Každý kanál má vlastní tahový potenciometr (fader) a samozřejmostí je separovaný master fader.
Ukládání záznamu probíhá ve formátu WAV na SD / SDHC karty s kapacitou až 32 GB naformátované souborovým systémem FAT 16 nebo FAT 32. Soubory lze též organizovat a přenášet prostřednictvím USB rozhraní.
Zařízení je vybaveno 3,5“ plnobarevným LCD displejem a podsvětlenými pady, které efektivně usnadňují tvůrčí proces a orientaci právě zvolené funkce (SOURCE, SELECT, REC, MUTE). 12 otočných „rotary“ potenciometrů slouží pro rychlé nastavení parametrů zobrazených na LCD displeji. Mezi hlavní patří samozřejmě tvarování EQ křivky, nastavení stereobáze PAN a úroveň SEND sběrnice. Display funguje též např. jako komplexní level metr nebo jako „timeline“ zobrazující místa se záznamem napříč stopami a samozřejmě k zobrazení menu a nastavení všech vlastností přístroje.
V rámci zpracování a úprav záznamu jsou k dispozici různé editační funkce: COPY INSERT, COPY PASTE, MOVE INSERT, MOVE PASTE, OPEN, CUT, SILENCE, CLONE TRACK, CLEAN OUT, v případě nedostatku volných stop je možné provést MIXDOWN nebo BOUNCE. Mezi další praktické funkce patří chromatická ladička a metronom.
DP-32 disponuje i výkonnou efektovou jednotkou. Pro každou stopu i vstupní kanály je k dispozici plně parametrický 3-pásmový EQ. Dále až 8 souběžně běžících dynamických procesorů - COMPRESSOR, NOISE SUPPRESSOR, DE-ESSER, EXCITER, dozvukové efekty REVERB (room, hall, live, studio, plate) a DELAY (stereo, panning, multitap), modulační efekty PHASER, FLANGER, CHORUS, TREMOLO, AUTOWAH a MOD DELAY a dokonce i simulaci kytarových boxů AMP s možností výběru několika variant. Pro finalizaci nahrávky (mastering) je možné využit speciálních efektů v podobě MASTER EQ, MULTIBAND COMPRESSOR, NOISE-SHAPING DITHER a NORMALIZE.
Na výstupním panelu jsou k dispozici sekce STEREO OUT s dvojicí konektorů RCA cinch, EFFECT SENDS (2 x ¼“ jack) pro odeslání signálu do externí efektové jednotky a MONITOR OUT ((2 x ¼“ jack) pro připojení poslechových reproduktorů. Přístroj též umožňuje komunikaci přes MIDI rozhraní či externí kontroler RC-3F  (volitelné příslušenství) a samozřejmostí je sluchátkový výstup.
K přístroji se dodává AC adaptér, 4 GB SD karta, USB kabel a tištěný manuál.
 
Technické údaje:
• Převodníky: 24 bit / 48 kHz
• Záznam souborů WAV na SD/SDHC v rozlišení 16 nebo 24-bit / 44.1 nebo 48 kHz
• Simultánní záznam až 8 mono stop nebo 4 stereo
• Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
• Vstupní impedance: 2,4kOhm (mic) až 22kOhm (line); 1MOhm (instr.)
• THD: 0,01%
• Odstup signál/šum: 90 dB
• Mikrofonní / linkové vstupy: 8 x XLR / ¼“ jack
• Linkový výstup
• Výstup pro monitory
• LCD displej
• Effect sends
• Sluchátkový výstup
• Editační funkce
• Efektová jednotka
• Ladička, metronom
• USB připojení
• Rozměry: 514 x 104 x 340 mm
• Hmotnost: 6,2 kg

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DP-32SD zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.