TASCAM DP-32SD

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 690 Kč
Cena bez DPH 9 661 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-15%
Doporučená s DPH 13 815 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DP-32SD
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop, barevný LCD displej, 8 kombinovaných vstupů (pro mikrofony s phantomovým napájením / linka / nástrojový vstup), simultánní záznam až 8-mi kanálů, převodníky 48 kHz / 24-bit, efektová jednotka, barevný display a podsvětlené pady, mnoho editačních funkcí, chromatická ladička, metronom, ukládání na SD/SDHC karty (4GB karta v ceně)

 
TASCAM DP-32SD
 
TASCAM DP-32SD je přenosný digitální rekordér, který umožňuje vytvořit kompletní nahrávku od náběrů přes mixáž, efektování až po závěrečný mastering – vše bez potřeby připojení k počítači nebo monitoru. Záznam zvuku probíhá ve formátu WAV v kvalitě 24 bit / 48 kHz. Jako paměťové médium využívá zařízení SD/SDHC karty s kapacitou až 32 GB. DP-32SD je vybavený osmi mikrofonními / linkovými vstupy, pro ovládání všech důležitých funkcí jsou k dispozici samostatné ovladače (posuvné fadery, potenciometry parametrického ekvalizéru, tlačítka pro editaci a transport).
 
Vlastnosti
Rekordér umožňuje současné nahrávání osmi stop a přehrávání až dvaatřiceti stop najednou. Pro tvůrčí práci nabízí kompletní editační funkce (copy insert, copy paste, move insert, move paste, open, cut, silence, clone track, clean out) s možností provádění oprav (undo/redo) ve více úrovních. Vstupní signál lze upravovat dynamickými efekty (limiter, kompresor, noise supresor, exciter), kytarovými multiefektovými algoritmy (amp simulace, chorus, flanger, phaser, tremolo, auto wah, delay), dozvukovými efekty a nástroji pro mastering (ekvalizér, multi-band kompresor, normalizer). Individuální stopy nebo výsledný mix je možné exportovat do PC / MAC prostřednictvím konektoru USB. Při nahrávání může hudebník využít vestavěnou chromatickou ladičku a metronom. Jako komunikační rozhraní slouží barevný LCD displej. Rychlé intuitivní ovládání zajišťují otočné ovladače pro nastavení vstupní citlivosti (8x Input Trim) a channel strip s dvanácti enkodéryVýstupní audio signál je směrován ke konektorům RCA (L+R), symetrickým XLR (L+R) a pomocným jack výstupům (Effect Send 1, 2).
 
Rekordéry řady DP
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů určených pro záznam a přehrávání zvuku. V rámci řady DP jsou k dispozici vícestopé rekordéry určené jak pro jednoduché mobilní nahrávání, tak pro profesionální využití v nahrávacích studiích. Uživatel si může zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od šestistopého kapesního modelu až po profesionální nahrávací konzoli s 32 kanály. Všechna zařízení se vyznačují intuitivním ovládáním, kvalitním zvukem a odolným zpracování.
 
Specifikace
•    Podporovaná média: SD (512 MB - 2 GB), SDHC (4 - 32 GB)
•    Souborový systém
     MTR: TASCAM original
     FAT: FAT32
•    Vstupy: 8x XLR/Jack (MIC/LINE/GUITAR)
•    Výstupy: RCA (L+R), symetrické XLR (L+R), pomocné jack výstupy (Effect Send 1, 2)
•    Sluchátkový výstup: 6,3 mm stereo jack
•    USB Mini-B 
•    Ladička
•    Metronom
•    Barevný LCD displej
•    Vestavěné efekty: limiter, kompresor, noise supresor, exciter, amp simulace, chorus, flanger, phaser, tremolo, auto       wah, delay, ekvalizér, multi-band kompresor, normalizer
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz, +1 dB/−1 dB
•    Zkreslení: <0,01 %
•    S/N ratio: >90 dB
•    Rozměry: 514 mm x 101 mm x 337 mm
•    Váha: 6,2 kg 
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DP-32SD zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.