TASCAM DP-03SD

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 780 Kč
Cena bez DPH 5 603 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-14%
Doporučená s DPH 7 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 6 ks


Kód produktu: TAS.TASCAM DP-03SD
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

8stopý rekordér s USB2.0 rozhraním, ukládání na SD nebo SDHC karty, 4GB karta součástí balení, záznam v CD kvalitě (44,1 kHz, 16 bit), 2 mikrofonní / linkové vstupy, nástrojový vstup, dvoupásmový ekvalizér pro každý kanál, masteringové efekty, reverb, ladička, metronom

 
TASCAM DP-03SD
 
TASCAM DP-03SD je osmistopý rekordér určený pro záznam zvuku ve formátu WAV v kvalitě 16 bit / 44 kHz. Jako paměťové médium využívá SD/SDHC karty s kapacitou až 32 GB. DP-03SD je vybavený párem vestavěných kondenzátorových mikrofonů s všesměrovou charakteristikou pro komplexní pokrytí okolního prostoru, efektovou jednotkou s dozvukovými a dynamickými efekty, dvoupásmovým ekvalizérem na každé stopě, dvěma mikrofonními a dvěma linkovými vstupy s přepínatelnou impedancí pro mikrofonní nebo nástrojový (kytarový) signál.
 
Vlastnosti
Osmistopý rekordér dovoluje současné nahrávání dvou stop a přehrávání až osmi stop najednou. Pro tvůrčí práci nabízí rozsáhlé editační funkce (copy, move, open, cut a další) s možností provádění oprav (undo/redo) ve více úrovních. Signál je možné upravovat dynamickými a dozvukovými efekty (kompresor, exciter, de-esser, reverb), k dispozici jsou i masteringové nástroje (multi-band kompresor, normalizer, maximizer). Individuální stopy nebo výsledný mix je možné exportovat do PC / MAC prostřednictvím konektoru USB. Při nahrávání může hudebník využít vestavěnou chromatickou ladičku a metronom. Jako komunikační rozhraní slouží LCD displej. Rychlé intuitivní ovládání zajišťují otočné ovladače pro nastavení vstupní citlivosti (Input Trim A, B) a výstupní úrovně (Master), každý z kanálů je dále vybavený potenciometrem stereopozice (Pan/Bal), mírou efektu (Reverb) a posuvným 45 mm ovladačem hlasitosti (Level). Výstup audio signálu obstarává linkový konektor RCA (L+R) a sluchátkový mini jack.
 
Rekordéry řady DP
Společnost TASCAM nabízí jako součást svého výrobkového portfolia mimo jiné i širokou nabídku produktů určených pro záznam a přehrávání zvuku. V rámci řady DP jsou k dispozici vícestopé rekordéry určené jak pro jednoduché mobilní nahrávání, tak pro profesionální využití v nahrávacích studiích. Uživatel si může zvolit vybavení přesně odpovídající svým potřebám – od šestistopého kapesního modelu až po profesionální nahrávací konzoli s 32 kanály. Všechna zařízení se vyznačují intuitivním ovládáním, kvalitním zvukem a odolným zpracování.
 
Specifikace
•    Podporovaná média: SD (512 MB - 2 GB), SDHC (4 - 32 GB)
•    Souborový systém
    MTR: TASCAM original
    FAT: FAT32
•    Vstupy: 2x XLR, 2x 6,3 mm TS jack (MIC/LINE/GUITAR)
•    Mikrofony: 2x kondenzátorový s všesměrovou charakteristikou
•    Linkový výstup: RCA (L+R)
•    Sluchátkový výstup: 3,5 mm stereo mini jack
•    USB Mini-B 
•    Ladička
•    Metronom
•    LCD displej
•    Vestavěné efekty: kompresor (single / multiband), exciter, de-esser, reverb, normalizer, maximiser
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz, +1 dB/−3 dB
•    Zkreslení: <0,01 %
•    S/N ratio: >90 dB
•    Napájení: TASCAM PS-1225L AC adaptér
•    Rozměry: 290 mm x 54 mm x 207 mm
•    Váha: 1,4 kg
 
O značce Tascam 
Tascam je jednou z divizí japonské společnosti TEAC Corporation. Od svého založení v roce 1953 se věnuje vývoji zařízení pro záznam zvuku a archivaci dat, ale i produktům spotřební elektroniky. Její zlatá éra začala v sedmdesátých letech, kdy se proslavila řadou profesionálních vícestopých kotoučových magnetofonů. V této tradici výroby přenosné záznamové audiotechniky pokračuje až do digitální současnosti. Její produktové portfólio zahrnuje kromě HDD rekordérů do terénu také digitální i analogové mixážní pulty, zvukové karty a další. Mezi největší úspěchy firmy Tascam uveďme ocenění Oscar Academy Awards za vědecký a technický přínos, který dostala za MM-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl.

alternativní obrázky: TASCAM DP-03SD

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu TASCAM DP-03SD zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.