TAMA WBR42S-CCO Starclassic Walnut/Birch - Charcoal Onyx

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 47 670 Kč
Cena bez DPH 39 397 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: TAM.WBR42S-CCO
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bicí souprava bez hardware - průměry: BD 22”, TT 10”, TT 12”, FT 16”

 
TAMA WBR42S-CCO Starclassic Walnut/Birch - Charcoal Onyx
 
Profesionální bicí souprava Starclassic Walnut/Birch značky Tama navazuje na úspěšnou tradici řady Starclassic. Proslulé série z javoru, břízy a exotického dřeva bubinga jsou nyní po dlouholetém vývoji a testování doplněny zcela novou kombinací ořechu a břízy. Výsledkem jsou inspirativní, moderně znějící nástroje, které naleznou uplatnění v rozmanitých hudebních stylech. Ořechové dřevo zajišťuje teplý zvuknízkých a středních frekvencích, zatímco bříza přináší typickou průraznost a jasnost tónu.
 
Vlastnosti
Korpusy tom tomů a floor tomu mají tloušťku 6 milimetrů. Skládají se ze dvou vnitřních vrstev amerického ořechu a čtyř vnějších vrstev evropské břízy. Basový bubeno jednu vrstvu břízy navíc s celkovou tloušťkou stěny 8 milimetrů. Hliníkové ukotvení tom tomů Star-Cast Mounting System je lehké a spolehlivé. Poskytuje potřebnou stabilitu a nenarušuje přirozenou rezonanci bubnů. Praktická technologie Quick-Lock nabízí možnost ponechání přesného nastavení polohy tom tomů i floor tomu při rozložení a opětovném složení soupravy.
 
Specifikace
Rozměry:
•    Bass Drum: 22“x16“ 
•    Tom: 10“x8“ 
•    Tom: 12"x9" 
•    Floor Tom: 16“x14“
Materiál: americký ořech (2 vrstvy), evropská bříza (4-5 vrstev)
Barva: Charcoal Onyx
 
O značce Tama 
Tama Drums je značka bubnů, bicích souprav a příslušenství, kterou v roce 1974 uvedla na trh japonská společnost Hoshino Gakki. Vývoj prémiových řad probíhá v Setu v prefektuře Aichi na ostrově Honschu, hardware a nižší řady bicích nástrojů se vyrábějí v čínském Guangzhou. Bubny určené pro americký trh jsou montovány v Pensylvánii. Za dobu své existence získala Tama značné renomé. O kvalitě jejích produktů svědčí plejáda slavných umělců, kteří na bicí nástroje Tama hrají - mezi ty nejznámější patří Dave Lombardo, Lars Ulrich nebo Randy Castillo. 

alternativní obrázky: TAMA WBR42S-CCO Starclassic Walnut/Birch - Charcoal Onyx

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu TAMA WBR42S-CCO Starclassic Walnut/Birch - Charcoal Onyx zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.