T-REX Octavius

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 290 Kč
Cena bez DPH 5 198 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: TRX.Octavius
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - octaver - generátor tri-tónu, ovládání: Low Oct / High Oct / Master Mix / Boost

 
T - REX Octavius
 
Octavius je kytarový efekt typu octaver značky T-Rex, který umožňuje přidání spodní nebo horní oktávy k původnímu tónu bez nežádoucí latence. Díky širokým možnostem nastavení lze jeho pomocí vytvářet řadu zvukových variací, od tlustých riffů přes napodobení sitaru nebo dvanáctistrunné kytary až po simulaci syntezátorových ploch. Efekt nalezne využití v mnoha hudebních žánrech, ať už jde o obohacení doprovodných partů nebo zběsilé sólové experimenty. Pro ty je Octavius vybaven spínačem Boost, který zvuk pro sólo patřičně zesílí.
 
Vlastnosti
Elektronika efektu je zabudována v pevném a odolném kovovém šasi. Vrchní panel je osazen čtyřmi otočnými knoby a dvěma spínači, z nichž je jeden určen pro zapnutí nebo vypnutí efektu, druhý pro aktivaci funkce boost. Potenciometry Lo Oct a High Oct slouží k nastavení hlasitosti spodní a horní oktávy, ovladač Mix umožňuje regulaci poměru čistého a efektovaného signálu. Funkci Boost patří poslední z čtveřice knobů, který upravuje hlasitost pro sólový zvuk. Efekt je možné napájet 9 V baterií nebo 9 V adaptérem (center negative, není součástí balení).
 
Specifikace
•    Typ: octaver
•    Vstup: 1x mono TR
•    Výstup: 1x mono TR
•    Ovládání: Lo Oct, Hi Oct, Mix, Boost
•    Napájení: baterie 9 V, adaptér 9 V (center negative, není součástí) 
 
O značce T-Rex 
Dánská společnost T-REX byla založena v roce 1996 Larsem Dahlem a Sebastianem Jensenem a během více než dvaceti let svého působení se pod jejich vedením etablovala mezi předními výrobci kytarových efektů. Po dobu svého působení přijímají vývojáři nevelké dánské společnosti neustále nové výzvy. Zejména svými vysokými nároky na kvalitu konstrukčních součástí jednotlivých produktů se propracovali mezi elitu hudebního trhu. Vedle vývoje butikových efektových pedálů se společnost zabývá také konstrukcí pedalboardů, napájecích zdrojů a kabelů, kterými zásobují světové muzikanty napříč hudebními žánry. Efekty či jiné příslušenství z dílny T-REX používají například Martin Gore (Depeche Mode), Carl Verheyen (Supertramp) nebo Patrick Matera (Katy Perry).

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu T-REX Octavius zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.