T-REX Image Looper

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 190 Kč
Cena bez DPH 1 810 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-35%
Doporučená s DPH 3 390 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: TRX.Image Looper
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - stereo looper, looping time: téměř 6 min, nekonečné množství smyček, 24-bit/48KHz, funkce: Undo/redo / Auto save

 
T-REX Image Looper
 
Dánský výrobce butikových efektů T-REX uvádí na trh zbrusu nový stereo looper. Image Looper vyniká jednoduchostí zpracování a intuitivním ovládáním, přičemž generuje vysoce kvalitní zvuk bez známek komprese nebo zkreslení.
 
Vlastnosti
Čelní panel tmavě modrého kovového šasi je osazen nápadným bílým potenciometrem určeným k ovládání poměru hlasitosti původního a generovaného signálu. Ten doplňují dva nožní spínače. Pravý spínač, označený jako rec/play, umožňuje nahrávání libovolného množství smyček dlouhých až 5,8 minut a následně jejich přehrávání. Levým spínačem lze pak nahrané vzorky vymazat, nebo jen zastavit a nese označení stop/clear. Pořízené smyčky zůstávají v efektu uložené i po odpojení adaptéru či baterie. Oba zmíněné spínače jsou opatřené výraznými led diodami indikujícími probíhající proces. Image Looper disponuje funkcí undo/redo, která umožňuje vrátit se v loopování o krok zpět, nebo se posunout o krok dopředu. Čtveřice jack konektorů na zadním panelu umožňuje zapojení efektu v režimu true stereo, nebo jen mono. Image Looper vyžaduje napájení 9V baterií, nebo adaptérem, který není součástí balení.
 
Specifikace
• Typ: stereo looper
• Ovládání: level, 2x footswitch (rec/play, stop/clear)
• Nahrávací čas: 5,8 min
• Funkce: autosave, undo/redo
• Vstupy: 2x mono (stereo)
• Výstupy: 2x mono (stereo)
• Napájení 9V baterie, adaptér 9VDC 110mA (není součástí balení)
• Šířka: 100 mm
• Hloubka: 55 mm
• Výška: 120 mm
• Hmotnost: 355 g
 
O značce T-REX 
Dánská společnost T-REX byla založena v roce 1996 Larsem Dahlem a Sebastianem Jensenem a během více než dvaceti let svého působení se pod jejich vedením etablovala mezi předními výrobci kytarových efektů. Po dobu svého působení přijímají vývojáři nevelké dánské společnosti neustále nové výzvy. Zejména svými vysokými nároky na kvalitu konstrukčních součástí jednotlivých produktů se propracovali mezi elitu hudebního trhu. Vedle vývoje butikových efektových pedálů se společnost zabývá také konstrukcí pedalboardů, napájecích zdrojů a kabelů, kterými zásobují světové muzikanty napříč hudebními žánry. Efekty či jiné příslušenství z dílny T-REX používají například Martin Gore (Depeche Mode), Carl Verheyen (Supertramp) nebo Patrick Matera (Katy Perry).

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu T-REX Image Looper zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.