STERLING BY MUSIC MAN Luke LK100 Luke Blue

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 22 422 Kč
Cena bez DPH 18 531 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: STG.LK100-LKB
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: palisandr, snímače: 2x Humbucker, barva: Luke Blue

 
STERLING BY MUSIC MAN Luke LK100 Luke Blue
 
Luke LK100 je elektrická kytara značky Sterling by Music Man. Nástroj konstrukčně vychází ze signovaného modelu Steva Lukathera, nyní je k dispozici v dostupnější verzi, a přitom se stejně kvalitním zvukem a precizním zpracováním. Kytara zaujme tradičně vyvedeným designem, který je jedním z poznávacích znamení divize Sterling. Hlavní důraz ale klade výrobce na zvuk a jeho široké možnosti nastavení, díky kterým se dokáže přizpůsobit mnoha hudebním žánrům, dále pak na výběr materiálů a jejich zpracování. Kytara disponuje dvojzvratným Vintage tremolem a uzamykatelnými mechanikami.
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z lípy. Krk s radiem 305 mm a klasickým V profilem je javorový. Palisandrový hmatník je osazen 22 pražci typu narrow. Nultý pražec o šířce 42 mm je vyroben z javoru, menzura činní 648 mm. Nástroj je osazen dvěma humbuckery, jejich ovládání sestává z pětipolohového přepínače snímačů, ovladače tónové clony a ovladače volume s funkcí boost, která se aktivuje stiskem tohoto knobu. Kytara je opatřena strunami Earnie Ball 2221 Regular Slinky a v ceně nástroje je i gig bag Deluxe Sterling. Barvné provedení tohoto modelu nese označení Luke Blue.
 
Specifikace
•    Typ: elektrická
•    Tělo: lípa
•    Krk: javor
•    Hmatník: palisandr
•    Menzura: 648 mm
•    Počet Pražců: 22
•    Nultý pražec: 42 mm, javor
•    Mechaniky: uzamykatelné
•    Snímače: 2x humbucker
•    Ovládání: přepínaní snímačů, tone, volume (s funkcí boost)
•    Barva: Luke Blue
 
O značce Sterling by Music Man  
Sterling by Music Man je značka, kterou v roce 2009 licencovala společnost Music Man (ve vlastnictví koncernu Earnie Ball) společnosti Praxis Musical Instruments Inc., aby vybudovala novou nízkorozpočtovou řadu kytar a baskytar vycházející z klasických modelů Music Man. Stejně jako spletitost majetkových práv je poměrně složitá i cesta, kterou se nástroje Sterling dostávají na trh – značka je registrována v USA, drtivá většina nástrojů je vyráběna v Indonésii, aby pak putovala do Jižní Koreje ke kompletaci a výstupní kontrole. Ačkoli by tato fakta mohla budit pochybnosti o kvalitě produktů Sterling by Music Man, opak je pravdou, kytary i baskytary této značky zdatně kopírují herní vlastnosti originálů, jsou precizně vyrobené a oproti nástrojům Music Man i cenově dostupné. Důkazem je dlouhý seznam slavných muzikantů, kteří na nástroje Sterling by Music Man hrají. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu STERLING BY MUSIC MAN Luke LK100 Luke Blue zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.