STERLING BY MUSIC MAN Albert Lee Signature AL40 Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 14 803 Kč
Cena bez DPH 12 234 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: STG.AL40-BK-R1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, signature model - Albert Lee, tělo: mahagon, krk: javor, hmatník: jatoba, snímače: 2x Humbucker, barva: Black

 
STERLING BY MUSIC MAN Albert Lee Signature AL40 Black
 
AL40 je elekrická kytara značky Sterling by Music Man. Dlouho očekávaný model Albert Lee Signature, který si v divizi Sterling odbyl premiéru v roce 2018, má jedinečný retro design vkusně doplněný stylovými ovládacími prvky elektroniky. Podpis Alberta Lee je umístěn na hlavě kytary. AL40 má zvukově nejblíž ke country a blues, ale díky širokému spektru tónových nastavení a svojí všestrannosti zvládne i tvrdší styly. Zvukové možnosti nástroje rozvíjí vintage tremolo Fulcrum, které spolu s chromovanými mechanikami Diecast skvěle drží ladění.  
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z mahagonu. Krk s radiem 240 mm je javorový a je osazený hmatníkem z jatoby s 22 pražci typu narrow. Nultý pražec je široký 42 mm. Menzura nástroje činí 648 mm. O zvuk se stará dvojice humbuckerů s chromovanými kryty, k jejichž ovládání slouží pětipolohový přepínač snímačů, ovladač tónové clony a ovladač volume. Nástroj je vybaven vintage tremolem Fulcrum a mechanikami Diecast. Kytara je opatřena sadou strun Ernie Ball 2221 Regular Slinky. Barva nástroje je černá, včetně pickguardu.
 
Specifikace
•    Typ: elektrická 
•    Tělo: mahagon
•    Krk: javor
•    Hmatník: jatoba
•    Menzura: 648 mm
•    Počet pražců: 22, Narrow
•    Nultý pražec: 42 mm
•    Mechaniky: Diecast
•    Snímače: 2x humbucker
•    Ovládání: přepínaní snímačů, tone, volume
•    Struny: Ernie Ball 2221 Regular Slinky
•    Barva: černá
 
O značce Sterling by Music Man
Sterling by Music Man je značka, kterou v roce 2009 licencovala společnost Music Man (ve vlastnictví koncernu Earnie Ball) společnosti Praxis Musical Instruments Inc., aby vybudovala novou nízkorozpočtovou řadu kytar a baskytar vycházející z klasických modelů Music Man. Stejně jako spletitost majetkových práv je poměrně složitá i cesta, kterou se nástroje Sterling dostávají na trh – značka je registrována v USA, drtivá většina nástrojů je vyráběna v Indonésii, aby pak putovala do Jižní Koreje ke kompletaci a výstupní kontrole. Ačkoli by tato fakta mohla budit pochybnosti o kvalitě produktů Sterling by Music Man, opak je pravdou, kytary i baskytary této značky zdatně kopírují herní vlastnosti originálů, jsou precizně vyrobené a oproti nástrojům Music Man i cenově dostupné. Důkazem je dlouhý seznam slavných muzikantů, kteří na nástroje Sterling by Music Man hrají. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu STERLING BY MUSIC MAN Albert Lee Signature AL40 Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.