STEINBERG Cubase Pro 10 Educational

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 390 Kč
Cena bez DPH 7 760 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-1%
Doporučená s DPH 9 501 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: STB.CUBASE PRO 10 EE
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Audio/MIDI DAW software, pro studenty/učitele/školy

 
STEINBERG Cubase Pro 10 Educational
 
Cubase je profesionální produkční audio/midi software značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a přináší mnoho vylepšení. Cubase nabízí flexibilní balík nástrojů pro tvorbu, záznam, mix a mastering, součástí programu je řada pluginů a virtuálních instrumentů, obsahuje rovněž 5 GB zvuků připravených pro tvorbu a rozdělených do tématických celků. Nekompromisní kvalita zvukového enginu umožňuje zpracování zvuku v rozlišení až do 192 kHz, podporuje 32bit a 64bit audio formáty. Díky bohaté výbavě a příjemnému uživatelskému rozhraní patří Cubase k nejoblíbenějším DAW na světě, používá ho řada velkých studií i významných producentů.
 
Vlastnosti
Verze 10 rozšiřuje už tak obrovskou nabídku funkcí o další užitečné nástroje. Novinkou, po které uživatelé Cubase volali už několik let, je funkce Mix Console Snapshots, která umožňuje rychlé uložení a vyvolání různých verzí mixu. Přepracován byl i systém dolaďování, který ve verzi VariAudio 3 nabízí ještě rychlejší a flexibilnější práci se zvukovými stopami. Nového designu se dostalo i Channel Stripu a řadě efektových pluginů. Výbava Cubase se rovněž rozšířila o Latency Monitor – díky této funkci je možné snadno latenci identifikovat a zjistit, kde se nejvíce projevuje. Nové prvky a přepracované rozhraní získal i bicí modul Groove Agent SE 5, který je součástí programu. Verze Cubase Pro Educational je nejvyšší v rámci desáté řady a je určena pro studenty, učitele a školy.   
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Pro 10 Educational
 
O značce Steinberg 
Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu STEINBERG Cubase Pro 10 Educational zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.