STEINBERG Cubase Elements 10 Retail

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 440 Kč
Cena bez DPH 2 017 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: STB.CUBASE EL 10
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Audio/MIDI DAW software

 
STEINBERG Cubase Elements 10 Retail
 
Cubase Elements je jednodušší variantou nejnovější verze produkčního audio/midi softwaru značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a stejně jako Cubase Pro přináší mnoho vylepšení. Varianta Cubase Elements je určena začínajícím hudebníkům a domácím studiím, nabízí zákládní nástroje pro tvorbu, záznam, mix a mastering, zároveň slouží jako úvodní krok pro nové uživatele Cubase. I přes určitá omezení v počtu stop a použitelných virtuálních nástrojů je Cubase Elements dospělým programem s dostatečným potenciálem pro vytvoření kvalitní nahrávky.    
 
Vlastnosti
Stejně jako varianta Pro přináší i Cubase Elements ve verzi 10 inovovaný Channel Strip s vizuální kontrolou parametrů a funkcí. Zvukový engine umožňuje 64bitové zpracování zvuku v rozlišení až 192 kHz. Počet stop v jednom projektu je omezen na 48 audio tracků, 64 MIDI stop a 24 nástrojových stop. Použít lze tři virtuální nástroje a 45 pluginů (až 8 v jednom slotu). Maximální počet podskupin (Groups) je 16, omezení se týká i sběrnic Send a Return (max. 8). Součástí programu je zvuková banka a tři virtuální nástroje (HALion Sonic SE 3, Prologue, Groove Agent SE 5).
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Elements 10
 
O značce Steinberg 
Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu STEINBERG Cubase Elements 10 Retail zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.