SOUNDCRAFT Notepad-12FX

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 090 Kč
Cena bez DPH 3 380 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-18%
Doporučená s DPH 4 990 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: SF_.SF NOTEPAD-12FX
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

12-kanálový mixážní pult s USB, 4x mono, 4x stereo, 3 EQ, 1xAux, efektový procesor Lexicon

 
SOUNDCRAFT Notepad-12FX
 
SOUNDCRAFT Notepad-12FX je kompaktní analogový mixážní pult vybavený efektovou jednotkou a USB audio rozhraním. Disponuje dvanácti vstupními kanály (4x mono, 4x stereo), hlavním XLR (L+R) a pomocným AUX/FX výstupem. Mono kanály, které jsou vybavené phantomovým napájením a třípásmovým grafickým ekvalizérem, dovolují přímé zpracování mikrofonního, linkového nebo nástrojového signálu. Stereo vstup 9/10 je možné využít pro přímé propojení s počítačem prostřednictvím USB. Mixpult s legendárním Soundcraft zvukem je určený především pro nízkorozpočtová a domácí studia, tvorbu podcastů či ozvučení videa.
 
Vlastnosti
Mono kanály jsou osazeny kombinovanými vstupními konektory XLR/TRS a přepínačem citlivosti (Kanály 1 a 3), který dovoluje přizpůsobit impedanci v závislosti na připojeném zdroji (mikrofon / linka nebo nástroj). O frekvenční úpravu zvuku se stará hi-pass filtr (100 Hz) a třípásmový ekvalizér (LF 80 Hz, MF 2,5 kHz, HF 12 kHz). Výbavu doplňují ovladače citlivosti (GAIN), stereopozice (PAN/BAL) a potenciometry hlasitosti (AUX/FX, LEVEL). Efektová jednotka Lexicon nabízí algoritmy Delay, Chorus, Reverb a Karaoke. Stereo kanály disponují vstupy TRS (kanály 5/6, 7/8 a 11/12) a RCA (kanál 9/10). Smíchaný audio signál je směrován do hlavního XLR (L+R) a pomocného AUX výstupu. Díky USB konektoru funguje mixpult jako plnohodnotné 2x2 audio rozhraní.
 
Série Notepad
Série Notepad zahrnuje analogové kompaktní mixážní pulty vybavené efektovými jednotkami (vyjma modelu Notepad-5) a USB audio rozhraními. Mixpulty jsou sestrojené z kvalitních komponentů, které společnost Soundcraft používá u i svých profesionálních velkoformátových modelů a které zaručují čistý a nezkreslený zvuk. Pulty řady Notepad najdou uplatnění zejména v nízkorozpočtových a domácích studiích, při ozvučování videa a tvorbě podcastů. Vybírat lze ze tří modelů (Notepad-5, Notepad-8FX a Notepad-12FX), které se od sebe liší počtem vstupních kanálů.
 
Specifikace
•    Počet kanálů: 12 (4 mono + 4 stereo) 
•    Vstupní konektory: TRS/XLR (kanál 1 - 4), 2x TRS (kanály 5/6, 7/8 a 11/12), 2x RCA, USB (kanál 9/10)
•    Kanál 1: hi-pass filtr (100 Hz), třípásmový ekvalizér (LF 80 Hz, MF 2,5 kHz, HF 12 kHz), Přepínač citlivosti Hi-Z, Gain, AUX/FX, Pan, Level
•    Kanál 2: hi-pass filtr (100 Hz), třípásmový ekvalizér (LF 80 Hz, MF 2,5 kHz, HF 12 kHz), Gain, AUX/FX, Pan, Level
•    Kanály 5/6, 7/8 a 9/10: AUX/FX, Bal, Level
•    Kanál 11/12: Bal, Level
•    Výstupy: XLR (L+R), TRS (AUX), TRS (Sluchátkový)
•    Efektová jednotka Lexicon: Delay, Chorus, Reverb a Karaoke
•    TAP tempo 
•    Phantomové napájení
•    2x2 USB audio rozhraní
•    4x LED
•    Posuvný master fader
•    Kovové provedení
 
O značce Soundcraft 
Počátky britské společnosti Soundcraft se datují do roku 1973, kdy společnost založili Phil Dudderidge a Graham Blyth. Od počátku existence značky se inženýři v Soundraftu věnovali vývoji a výrobě mixážních pultů. Z původně malé londýnské firmy se postupem času stal celosvětový gigant, jehož mixážní konzole jsou využívány ve všech oblastech profesionálního zpracování zvuku – od nahrávacích, rozhlasových a TV studií, přes live zvučení až po pevné instalace v divadlech, kulturních a konferenčních sálech, klubech nebo barech. Přelomovým se pro Soundcraft stal přechod pod koncern Harman Pro. Tímto okamžikem se mnohonásobně zvýšily investice do vývoje a výzkumu, Soundraft se brzy stal předním světovým výrobcem profesionálních mixážních pultů. Přišel také s mnoha novinkami, jako například propojení s Harman Connected PA, inteligentním zvukovým systémem. Díky neustálému vývoji a snaze o nalezení řešení pro jakoukoli aplikaci se stal Soundcraft bezmála synonymem pro mixážní pult.

alternativní obrázky: SOUNDCRAFT Notepad-12FX

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SOUNDCRAFT Notepad-12FX zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.