SONOR AQ 2 STAGE SET ASB - Aqua Silver Burst

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 31 590 Kč
Cena bez DPH 26 107 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-0%
Doporučená s DPH 31 595 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: SON.AQ 2 STAGE SET ASB
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bicí souprava bez hardware - rozměry: BD 22"×17,5", TT 10"×7", TT 12"×8", FT 16"×15", SD 14"×6"

 
SONOR AQ 2 STAGE  SET ASB - Aqua Silver Burst
 
Bicí souprava AQ2 Stage Set ASB je žhavým nástupcem modelové řady Select a novinkou roku 2017. Jedná se o zcela profesionální sadu za nekompromisní cenu. I přes to, že je tato celojavorová souprava vyráběna v Číně, nese spoustu typicky německých precizních prvků zpracování. Ať už systém zavěšení tomů, či metodu výroby korpusů. Vše je v krásném lakovaném provedení Aqua Silver Burst a řada je díky své zvukové univerzálnosti skvělá pro široké spektrum žánrů. Firma Sonor touto sérií nastavila zcela novou úroveň nástrojů, které jsou cenově spíše v nižším středním pásmu, ale představují nekompromisní a plně profesionální bicí soupravu.
 
Vlastnosti
Tato profesionální řada je složena ze 7 vrstev javoru, a to v poměru 4:3 kanadského a čínského javoru.  Korpusy jsou vyráběny metodou CLTF, kdy se jednotlivé vrstvy na sebe nanáší pod úhlem 90 stupňů.  Na této řadě jsou standartně montovány i nové lité mušle, které díky systému Tune Safe perfektně drží ladění. Nová jsou také uchycení tomů pomocí systému SmartMount. Nechávají buben krásně rezonovat, a tím pádem nijak prakticky neomezují jeho dozvuk. Javor sám o sobě produkuje jasný a vřelý tón, který ve spojení s kvalitním dílenským zpracováním vyniká jak při jemné hře, tak i při větší dynamice. Nástroj je tedy špičkovým výrobkem pro univerzálního hráče.
 
O řadě
Sonor přichází na trh s novými řadami AQ1 (bříza) a AQ2 (javor). Nemá cenu tuto řadu škatulkovat, jelikož se jedná o špičkový nástroj, ale svojí cenou spadá do kategorie střední třídy. AQ1 i AQ2 jsou špičkovým produktem a již i podle názvu je zřejmá inspirace u vlajkové lodi SQ2. Obě řady přináší na trh zcela perfektní zpracování a nabízí volbu mezi lakovanou povrchovou úpravou nebo různobarevných folií. Díky variabilitě konfigurací, si lze vybrat sadu jak na velké koncerty, tak i na malá klubová hraní (Martini set, Bop set, Safari Set). Jedná se o skvělé soupravy pro zkušené profesionály i pro začínající umělce, kteří chtějí perfektní nástroj se skvělým dílenským zpracováním a nekompromisním zvukem.
 
Specifikace
Rozměry:
BD: 22“x17,5“
TT1: 10“x7“
TT2: 12“x8“
FT: 16“x15“
SD: 14“x16“
Materiál: javor (4 vrstvy kanadský, 3 vrstvy čínský)
Barva: Aqua Silver Burst
 
O značce Sonor 
Za vznikem světoznámého výrobce bicích stál už v roce 1875 Johannes Link, který si v Německu otevřel malou dílnu na výrobu jednoduchých vojenských bubnů a blan. Už na přelomu století byl Sonor významným výrobcem širokého sortimentu bicích nástrojů, v roce 1907 společnost zaregistrovala svůj název jako ochrannou značku u císařského patentového úřadu. Po konci druhé světové války byla rodina Johannese Linka vyhnána z Východního Německa a Sonor se stal státním podnikem. Hned v roce 1946 ale zakládají Otto a Horst Linkovi, syn a vnuk Johannese, značku znovu, tentokrát v Aue ve Westfálsku v Západním Německu. Postupem času se společnost vyvíjí v jednoho z nejvýznamnějších výrobců bubnů na světě. Za úspěchem značky stojí nejen pověstná německá preciznost a posedlost nekompromisní kvalitou a její kontrolou, i přes moderní technologie zachovává Sonor ve výrobních postupech některé prvky a detaily osvědčené více jak stotřicetiletým vývojem. 

alternativní obrázky: SONOR AQ 2 STAGE SET ASB - Aqua Silver Burst

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SONOR AQ 2 STAGE SET ASB - Aqua Silver Burst zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.