SHURE PGADRUMKIT6 (PG ALTA)

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 13 499 Kč
Cena bez DPH 11 156 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SR_.S PGADRUMKIT6
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Sada mikrofonů pro bicí nástroje, série: PG Alta, obsahuje: 1x PGA 52 pro velký buben, 1x PGA 57 pro malý buben, 2x PGA 56 pro tomy, 2x PGA 81 pro OH, 2x držák mikrofonu na ráfek bubnu

 
SHURE PGADRUMKIT6 (PG ALTA)
 
SHURE PGADRUMKIT4 je kompletní sestava mikrofonů určených pro ozvučení bicí soupravy. Obsahuje 1x mikrofon PGA52 pro basový buben, 2x PGA56 pro snímání malého bubnu a tomů, 1x univerzální nástrojový mikrofon PGA57 a 2x kondenzátorový mikrofon PGA81. Všechny mikrofony náleží do série PG Alta a jsou schopné zpracovat signály s vysokým akustickým tlakem. Disponují kovovým tělem, robustní ochrannou mřížkou a povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Set lze kromě ozvučení bicích nástrojů a perkusí využít také ke snímání basových nebo kytarových aparátů a dalších nástrojů.
 
Vlastnosti
PGA52 je dynamický mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou a frekvenčním s rozsahem od 50 Hz – 12 kHz. Využití najde při snímání basových nástrojů – velkého bubnu, baskytary, kontrabasu a dalších. Vykazuje plný průběh pod hranicí 100 Hz a mírný zdvih v pásmu kolem 4 kHzPGA56 je dynamický mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou určený pro ozvučování bicích nástrojů (malý buben, tomy, perkuse), kytarových a basových aparátů nebo dechových nástrojů. Vykazuje rovnou frekvenční odezvu v rozmezí od 50 Hz do 15 kHzPGA57 je univerzální dynamický nástrojový mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou, který se kromě snímání zvuku bicích nástrojů uplatní při ozvučování kytarových a baskytarových aparátů, akustických a dechových nástrojů. Je schopný přenést zvuk s frekvenčním rozsahem od 70 Hz do 15 kHzPGA81 je univerzální kondenzátorový mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou a s frekvenčním rozsahem od 40 Hz do 18 kHz. Je schopný zpracovat signál s akustickým tlakem až 129,5 dB. Kromě použití v roli overheadu najde uplatnění při snímání zvuku akustických a dechových nástrojů nebo při skupinovém snímání sborů. Součástí sestavy jsou držáky na ráfek bubnu, transportní kufřík a kabely s konektory XLR.
 
O řadě PG Alta
V rámci série PG Alta nabízí společnost SHURE kvalitní mikrofony určené pro pódiové ozvučování a studiovou práci. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a předurčuje mikrofony k použití i v situacích s vyšším okolním hlukem. Vybírat je možné z několika modelů, které se liší hlavním určením a konstrukcí. K dispozici jsou dynamické a kondenzátorové mikrofony určené pro snímání zpěvu, mluveného slova nebo pro ozvučování hudebních nástrojů. Společným jmenovatelem je vždy skvělý zvuk a robustní odolná konstrukce.
 
Specifikace
PGA52
•    Konstrukce: dynamická
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 50 Hz – 12 kHz 
•    Konektor: XLR 
•    Rozměry: 108 x 67 mm
•    Hmotnost: 454 g
PGA56
•    Konstrukce: dynamická
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 50 Hz – 15 kHz 
•    Citlivost: -57 dBV/Pa – 1,45 mV/Pa
•    Konektor: XLR 
•    Rozměry: 108 x 67 mm
•    Hmotnost: 287 g
PGA57
•    Konstrukce: dynamická
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 70 Hz – 15 kHz 
•    Citlivost: -56,5 dBV/Pa – 1,5 mV/Pa
•    Konektor: XLR 
•    Hmotnost: 280 g
PGA81
•    Konstrukce: kondenzátorová
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 40 Hz – 18 kHz 
•    Max SPL: 129,5 dB 
•    Vlastní šum: 20 dB
•    Konektor: XLR 
•    Phantomové napájení: 48 V DC
•    Hmotnost: 186 g
 
O značce Shure 
Společnost Shure Radio Company byla založena Sidney N. Shurem v roce 1925 v Chicagu a o sedm let později vstoupila na trh s výrobou „uhlíkových“ mikrofonů modelem 33N. Skutečný průlom přišel v roce 1939, kdy se zrodil první dynamický mikrofon 55H Unidyne, určený původně pro rozhlasová studia. Jeho inovovanou a zmenšenou verzi později proslavil Elvis Presley. Dalším milníkem byl rok 1965. Tehdy byl na trh uveden typ SM57. Dynamický mikrofon, který se díky svému čistému a přirozenému zvuku stal nejpoužívanějším nástrojovým modelem jak ve studiu, tak na pódiích. Velký třesk však přišel v roce 1966, kdy Shure představil vokální dynamický mikrofon SM58, odolný typ s excelentní zvukovou kvalitou, která jej předurčila být nejrozšířenějším mikrofonem pro pódiové hraní. Své prvenství si mikrofon SM58 udržel dodnes. V roce 1989 uvedla společnost na trh řadu BETA s vokálním dynamickým modelem BETA58 a kondenzátorovým typem BETA87 s odvozenými nástrojovými variantami. V devadesátých letech vstoupil Shure na pole bezdrátových systémů a postupně se stal také předním výrobcem v rychle rostoucí sféře in-ear monitoringu. Vedoucí pozici si na trhu bezdrátových systémů zachovává i ve druhé dekádě třetího tisíciletí a s řadami GLX-D, QLX-D (nominace na NAMM Tec Award), ULX-D patří mezi průkopníky digitálních bezdrátových technologií.

alternativní obrázky: SHURE PGADRUMKIT6 (PG ALTA)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SHURE PGADRUMKIT6 (PG ALTA) zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.