SHURE PGA31-TQG (PG ALTA)

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 150 Kč
Cena bez DPH 1 777 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 2 199 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: SR_.S PGA31-TQG
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Náhlavní kondenzátorový mikrofon (headset) pro mluvené slovo a zpěv. Pro bezdrátové systémy Shure!

 
SHURE PGA31-TQG (PG ALTA)
 
SHURE PGA31-TQG je náhlavní kondenzátorový mikrofon určený pro snímání zpěvu a mluveného slova. Je ideální volbou pro živá vystoupení nebo studiové nahrávání v situacích, kdy umělec pro svůj výkon vyžaduje volné ruce a maximální volnost pohybu. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a eliminuje nežádoucí přeslechy. Lehká konstrukce s flexibilním husím krkem umožňuje individuální tvarové přizpůsobení a zajišťuje vysokou stabilitu při pohybu. Mikrofon je určený pro použití společně s bezdrátovými systémy SHURE.
 
Vlastnosti
Mikrofon poskytuje čistý a detailní zvuk v celém spektru od 60 Hz do 20 kHz. Frekvenční odezva vykazuje mírný zdvih na vyšších středních frekvencích a je speciálně přizpůsobena pro snímání zpěvu. Připojovací kabel o délce 130 cm je zakončen minikonektorem TA4F, který je kompatibilní s bezdrátovými bodypack vysílači značky SHURE. Mikrofon je vybaven flexibilním husím krkem, který díky možnosti přesného tvarování umožňuje umístit mikrofonní kapsli do požadované snímací polohy. Pro eliminaci nežádoucích ruchů je k dispozici pěnový windscreen.
 
O řadě PG Alta
V rámci série PG Alta nabízí společnost SHURE kvalitní mikrofony určené pro pódiové ozvučování a studiovou práci. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a předurčuje mikrofony k použití i v situacích s vyšším okolním hlukem. Vybírat je možné z několika modelů, které se liší hlavním určením a konstrukcí. K dispozici jsou dynamické a kondenzátorové mikrofony určené pro snímání zpěvu, mluveného slova nebo pro ozvučování hudebních nástrojů. Společným jmenovatelem je vždy skvělý zvuk a robustní odolná konstrukce.
 
Specifikace
•    Konstrukce: kondenzátorová
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz 
•    Max SPL: 145 dB 
•    Vlastní šum: 28 dB
•    Konektor: T4AF 
•    Phantomové napájení: 5 – 10 V DC
•    Hmotnost: 45 g
•    Příslušenství: windscreen 
 
O značce Shure 
Společnost Shure Radio Company byla založena Sidney N. Shurem v roce 1925 v Chicagu a o sedm let později vstoupila na trh s výrobou „uhlíkových“ mikrofonů modelem 33N. Skutečný průlom přišel v roce 1939, kdy se zrodil první dynamický mikrofon 55H Unidyne, určený původně pro rozhlasová studia. Jeho inovovanou a zmenšenou verzi později proslavil Elvis Presley. Dalším milníkem byl rok 1965. Tehdy byl na trh uveden typ SM57. Dynamický mikrofon, který se díky svému čistému a přirozenému zvuku stal nejpoužívanějším nástrojovým modelem jak ve studiu, tak na pódiích. Velký třesk však přišel v roce 1966, kdy Shure představil vokální dynamický mikrofon SM58, odolný typ s excelentní zvukovou kvalitou, která jej předurčila být nejrozšířenějším mikrofonem pro pódiové hraní. Své prvenství si mikrofon SM58 udržel dodnes. V roce 1989 uvedla společnost na trh řadu BETA s vokálním dynamickým modelem BETA58 a kondenzátorovým typem BETA87 s odvozenými nástrojovými variantami. V devadesátých letech vstoupil Shure na pole bezdrátových systémů a postupně se stal také předním výrobcem v rychle rostoucí sféře in-ear monitoringu. Vedoucí pozici si na trhu bezdrátových systémů zachovává i ve druhé dekádě třetího tisíciletí a s řadami GLX-D, QLX-D (nominace na NAMM Tec Award), ULX-D patří mezi průkopníky digitálních bezdrátových technologií.

alternativní obrázky: SHURE PGA31-TQG (PG ALTA)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu SHURE PGA31-TQG (PG ALTA) zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.